Na zasněžené vozovce v Malé Skále dostal smyk

25.01.2016 21:24:30 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Malá Skála

Na zasněžené vozovce v Malé Skále dostal smyk

V Malé Skále v sobotu dopoledne havaroval řidič, který nepřizpůsobil rychlost auta stavu zasněžené vozovky. Naštěstí nedošlo ke zranění řidiče ani nikoho z jeho tří spolujezdců, škoda na autě je ovšem 60 tisíc korun.

„V sobotu 23. ledna dopoledne v 9.50 se v katastru obce Malá Skála na silnici třetí třídy stala dopravní nehoda. Řidič s vozidlem Škoda Fabia jel ve směru na Malou Skálu, kde po průjezdu pravotočivé zatáčky na přímém úseku silnice nepřizpůsobil rychlost povaze a stavu zasněžené vozovky, dostal smyk, následně vyjel vlevo do protisměru a do příkopu, přičemž porazil dva plastové patníky. Následně s vozidlem ještě narazil do kovového zábradlí na betonovém mostku," popsala nehodu tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

S řidičem ve voze jeli ještě tři spolujezdci. Naštěstí nikdo z nich zraněn při nehodě nebyl. „Provedená dechová zkouška u řidiče měla negativní výsledek. Předběžná výše způsobené škody činí částku 60 000 Kč. Policisté vyřešili věc na místě jako dopravní nehodu s projednáním a řidiči havarovaného vozidla udělili blokovou pokutu," upřesnila Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie hledá svědky nehody v Kokoníně
Silnice z Tanvaldu do Harrachova je opět otevřena
Řidička nedala v Jablonci přednost v jízdě a srazila se s dalším autem
Řidič sjel v Tanvaldě na zasněžené silnici ze svahu
Na trati ve Velkých Hamrech vlak srazil dítě

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.

Turnovská Špéra slavila 140. výročí založení

O uplynulém víkendu se na turnovské Špéře konaly oslavy 140. výročí založení školy. Akce se zúčastnila řada významných hostů, jako například náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Jiří Čeřovský, dále inspektorka ČŠI Mgr. Jitka Šafaříková, představitelé významných sponzorů školy, ředitelé škol, zástupci sociálních partnerů a řada dalších. Přijelo také mnoho bývalých studentů z celé republiky, sešli se bývalí pedagogové a zaměstnanci školy, ale škola byla otevřená i pro širokou veřejnost v rámci Dnů otevřených dveří, které byly součástí oslav. Více podrobností a fotografie


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
Jablonecký primátor přivítá ve městě vílu Nisu
V Tanvaldě se hrálo České nebe
Červnový svoz bioodpadu v Jablonci
Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Nejčtenější články

11.06.: Adam Pelta: Pohár je pro nás vrchol sezony!
12.06.: Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi
11.06.: Z Tajvanu zmizí nebezpečné stromy, většinu jich město ošetří

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace