Aktuality strana 3859
Masopustní průvod v Tanvaldě
24.02.2011 | Společnost | Tanvald
Nachystejte si písně, ozvučte se nástroji, trumpetkami, bubínky, pokličkami, kastrůlky, řehtačkami a jinými rámusily, průvod masek bude procházet Krkonošskou ulicí k vlakovému nádraží, sraz masek ve 14.30 před tanvaldskou radnicí.
Liberecké divadlo Kordula se představí v Desné
24.02.2011 | Kultura | Desná v Jizerských horách
A 6. 3. v 15:00 zahraje Papírové pohádky v Riedlově vile. Pohádka pro rodiče s dětmi od tří let, vstupné 20,- Kč.
Masopust aneb Velká dětská klauniáda Inky Rybářové
24.02.2011 | Společnost | Smržovka
6. 3. od 15:00 v Parkhotelu. Vstupné 20 Kč za jednu osobu velkou i malou, v masce i bez. Děti od 0 do 12 let vstup pouze v doprovodu minimálně jedné dospělé osoby, děkujeme za pochopení.
Závody po staru 2011 ve Vysokém nad Jizerou
24.02.2011 | Volný čas | Jizerské hory
Tyto seveřanské podkrkonošské hry vyžadují výzbroj a výstroj z 20. let 20. stol. a starší. Sraz je na náměstí v 11.30, ve 12.45 průvod s dechovkou do běžeckého areálu, kde proběhnou soutěžní disciplíny.
Jeskyňářský ples v Bozkově
24.02.2011 | Společnost | Železný Brod
K poslechu a tanci zahraje Allegro z Jičína, sokolovna Bozkov, od 20 hod.
ČKA – „AKTIVNĚ JINAK!!“
24.02.2011 | Volný čas | Železný Brod
4. 3. 2011 v 18:15 hod. a 5. 3. v 9:00 hod. v aule Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské. Místní skupina ČKA - Český ráj Vás srdečně zve na pracovní seminář na téma „Aktivně jinak!" Povede ho RNDr. Scarlett Vasiluková Rešlová, CSc. | více
Masopustní odpoledne v Železném Brodě na Malém náměstí
24.02.2011 | Společnost | Železný Brod
Město Železný Brod a Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská v Železném Brodě Vás srdečně zvou na Masopustní odpoledne, které se uskuteční v úterý 8. března 2011 v 15:00 na Malém náměstí. | více
Neočistil zamrzlé přední okno a naboural
24.02.2011 | Krimi | Jablonec nad Nisou
Podcenění zamrzlého okna může mrzet pětatřicetiletého muže z Jablonce nad Nisou. Před jízdou si řádně neočistil přední sklo auta a poté narazil do pracovního stroje, který na silnici vykládal kamion. | více
Nalezeno článků: 40694, zobrazeno: 38581-38590
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Jablonec bude hrát v Edenu bez diváků
Nadstavbová skupina O titul pokračuje třetím kolem. Jablonec se ve středu vydá na hřiště do Edenu, kde už v sobotu Slavia sahala po jistotě titulu. Po kontumaci derby je ovšem vše stále otevřené, stejně jako jablonecký boj o čtvrté místo. Disciplinární komise LFA totiž Slavii kromě kontumace a vysoké finanční pokuty potrestala i uzavřením domácího stadionu na čtyři zápasy. To znamená, že ve středu se ve Fortuna Areně bude hrát ve zcela komorních kulisách. „Když to vezmu z pohledu hráče, vždycky radši hrajete před plnými tribunami. Na Slavii byla vždy bouřlivá atmosféra, vybičuje vás to k lepším výkonům - a to jak domácí, tak i hostující tým," přiznal jablonecký asistent trenéra Tomáš Čížek pro klubuvý web FK Jablonec.
Zájezd z Jablonce do Budyšína
V sobotu 30. května pořádá statutární město Jablonec nad Nisou tradiční jednodenní zájezd do partnerského města Budyšín na tamní městské slavnosti. Vstupenky se prodávají od 5. května.„Budyšínské jaro nabídne bohatý kulturní program a oblíbené trhy, na nichž je k dostání kromě jiného nejvyhlášenější hořčice a další místní speciality," zve Kateřina Hujerová z kanceláře primátora jabloneckého magistrátu, která dodávám, že bude-li zájem, zajede autobus s výletníky i k venkovnímu rodinnému Dinoparku v Kleinwelce. Autobus do Budyšína odjíždí 30. 5. v 8.30 h z Horního náměstí od letního kina, návrat se očekává mezi 18. a 20. hodinou. Jízdenku za 400 Kč lze zakoupit od úterý 5. 5. v pokladně Eurocentra v pracovní dny v čase 7.00-19.00 hodin. Na stejném místě je třeba nahlásit vstupenky do Kleinwelky, které je třeba si zakoupit na konkrétní datum předem online.
Nejnovější články
ZŠ Pasířská má nejlepší školní časopis Libereckého kraje
Liberecký kraj zná vítěze soutěže Regionální potravina 2026
Před prázdným hledištěm debakl
FOTO: Hořelo v objektu bývalé pily v Krásné
Nezaměstnanost v Libereckém kraji činila v dubnu 5,7 procenta
Nejčtenější články
11.05.: Boj o čtvrtou příčku pokračuje
13.05.: FOTO: Hořelo v objektu bývalé pily v Krásné
12.05.: Liberecký kraj rozdělí půl milionu na bezpečnější trailové tratě
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.