Na Smržovce zahájili plesovou sezonu

20.11.2022 18:24:11 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Společnost | Obce: Smržovka

Na Smržovce zahájili plesovou sezonu

Ve slavnostně vyzdobeném sále Parkhotelu proběhl v pátek 18. listopadu Ples města Smržovka, tentokrát v květinovém duchu. Přinášíme rozsáhlou fotogalerii Antonína Bělonožníka!

Ples zahájil staronový starosta města Marek Hotovec, který se přivítal s Markem Ottlem, jehož Big´O´Band se postaral o výbornou atmosféru po celý večer, a popřál všem přítomným příjemnou zábavu. O tu se krom orchestru svými vystoupeními postarali i mladí tanečníci ze zdejší základní školy a ke Smržovce patřící bubeníci. 

Když k tomu připočteme skvělé občerstvení, které již tradičně Parkhotel nabízí, bohatou tombolu, tak se ani nelze divit, že po skončení nádherného večera odcházeli do mrazivé zimy všichni nadmíru spokojeni.

O zhodnocení zdařilé akce jsem požádal starostu města Marka Hotovce. Ten se spokojeným výrazem uvedl: „Ples města Smržovky, který tradičně zahajuje taneční a plesovou sezonu, se povedl. Květinové téma bylo pro mnoho dam vítanou možností ke zpestření účesu a šatu a ani pánové nezůstali pozadu.

Atmosféra byla uvolněná a všichni si užívali nabytou možnost setkávat se a tančit po covidových omezeních. „Díky všem, kteří dorazili, zvláště pak pořadatelům za bezvadné zvládnutí celého večera," dodal Hotovec závěrem.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Ples města Smržovka se koná 18. listopadu
Listopadové kulturní a společenské akce ve Smržovce

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 228 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dočasné zrušení zastávky u Staré Osady

Kvůli rekonstrukci křižovatky ulic Československé armády a Stará Osada (u firmy Atrea) a autobusové zastávky bude v době od 1. dubna do 31. května dočasně zrušená autobusová zastávka Rýnovice, křižovatka ve směru na Lukášov a Liberec. Linky MHD č. 104 (směr Lukášov) a č. 107 (směr Kunratice, Mšenská) budou využívat zastávku Rýnovice, Belgická umístěnou před okružní křižovatkou v Belgické ulici.

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v dubnu
Architekti budou soutěžit o nejlepší návrh jablonecké školky
FOTO: Rychnov remizoval 1:1 s Košťálovem
V galerii MY přibližují život a dílo grafika a malíře Richarda Fleissnera
Program kin v Jablonci nad Nisou od 30. března do 12. dubna

Nejčtenější články

29.03.: Na ledovce narazil v Jablonci s autem do sloupu veřejného osvětlení
29.03.: Volejbalisté Malé Skály končí ve 2. lize čtvrtí
30.03.: Volejbalistky o víkendu bojují o vítězství v I. lize žen

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace