Na Smržovce zahájili plesovou sezonu

20.11.2022 18:24:11 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Společnost | Obce: Smržovka

Na Smržovce zahájili plesovou sezonu

Ve slavnostně vyzdobeném sále Parkhotelu proběhl v pátek 18. listopadu Ples města Smržovka, tentokrát v květinovém duchu. Přinášíme rozsáhlou fotogalerii Antonína Bělonožníka!

Ples zahájil staronový starosta města Marek Hotovec, který se přivítal s Markem Ottlem, jehož Big´O´Band se postaral o výbornou atmosféru po celý večer, a popřál všem přítomným příjemnou zábavu. O tu se krom orchestru svými vystoupeními postarali i mladí tanečníci ze zdejší základní školy a ke Smržovce patřící bubeníci. 

Když k tomu připočteme skvělé občerstvení, které již tradičně Parkhotel nabízí, bohatou tombolu, tak se ani nelze divit, že po skončení nádherného večera odcházeli do mrazivé zimy všichni nadmíru spokojeni.

O zhodnocení zdařilé akce jsem požádal starostu města Marka Hotovce. Ten se spokojeným výrazem uvedl: „Ples města Smržovky, který tradičně zahajuje taneční a plesovou sezonu, se povedl. Květinové téma bylo pro mnoho dam vítanou možností ke zpestření účesu a šatu a ani pánové nezůstali pozadu.

Atmosféra byla uvolněná a všichni si užívali nabytou možnost setkávat se a tančit po covidových omezeních. „Díky všem, kteří dorazili, zvláště pak pořadatelům za bezvadné zvládnutí celého večera," dodal Hotovec závěrem.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Ples města Smržovka se koná 18. listopadu
Listopadové kulturní a společenské akce ve Smržovce

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 228 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Při zásahu u požáru v Novém Boru zemřel dobrovolný hasič

Od brzkých ranních hodin 30. 11. 2022 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči Libereckého kraje u požáru roubeného domu v Novém Boru, části Arnultovice. Při zásahu zemřel člen jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy. Během hašení požáru se na dobrovolného hasiče zřítila stropní konstrukce. Ostatní zasahující hasiči ho ze sutin vyprostili, okamžitě byla zahájena resuscitace, která byla neúspěšná. Ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil lítost nad ztrátou lidského života: „Upřímně mě mrzí, co se při požáru stalo a chtěl bych vyjádřit soustrast rodině a všem pozůstalým."

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Smetanovo trio uchvátilo publikum
FOTO: Pomerančový mítink mládeže se vydařil
Obrazem: Smržovská Mikulajda 2022
V Harrachově ocenili sportovce do 21 let. Králem sezony Jiří Konvalinka
Modlitba za demokracii aneb Koncert sestavený z hudby Karla Kryla

Nejčtenější články

03.12.: V Nové Vsi nad Nisou se přetočil přes střechu a skončil s autem v potoce
04.12.: Obrazem: Smržovská Mikulajda 2022
02.12.: Na silnici z Kokonína do Pulečného řidiči jezdí po novém povrchu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace