Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
21.03.2023 10:23:29 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Liberecký kraj

V pondělí 20. března v Liberci zahájili stavební práce na silnici I/35, kde dojde k propojení připojovacího pruhu od ulice České mládeže s odbočovacím pruhem na silnici I/14 (sjezd na Jablonec nad Nisou), čímž vznikne bezpečný průpletový úsek.
„Zhotovitelem je společnost Eurovia CS, a.s. s nabídkovou cenou 20,54 milionu Kč bez DPH. Stavba bude dokončena ve stejný termín jako rekonstruované mosty na průtahu města, tedy v říjnu 2023. Pro řidiče zde platí stejné dopravní omezení jako dosud, kde je obousměrný provoz veden v jízdním pásu ve směru na Turnov v režimu 2+1," upřesnila za Ředitelství silnic a dálnic ČR Dana Zikešová.
Související články
Na opravovaném mostě v Liberci probíhá montáž nosníků
U Paceřic staví protihlukovou stěnu
Rekonstrukce mostu souvisí se stavbou ŘSD
Přehled významných oprav ŘSD v Libereckém kraji pro rok 2023
Ohlédnutí za stavbami a opravami ŘSD v Libereckém kraji 2022
V plánu je rekonstrukce mostu Pod Kynastem i lávky v ulici Horská
Na libereckých mostech budou práce probíhat do konce listopadu
Ukončí opravu silnice u Grabštejna
Betonovali klenbu mostku na silnici I/14 v Jablonci
Oprava kanalizace v Proseči dokončena a místo je opět plně průjezdné
Havárie propustku uzavřela průjezd ulicemi v jabloneckém Lukášově
Obrazem: Bourali most u Svijan, dálnice je už opět průjezdná
Havárie plynu odstraněna, Podhorskou ulicí ale od pondělí neprojedete
Jaké jsou výsledky sčítání dopravy v Libereckém kraji?
Řidiči již projedou novou křižovatkou Rádelský mlýn
U Kauflandu v Turnovské ulici v Jablonci se rozsvítily semafory
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT qwqw
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Zavřené kontaktní centrum v Jablonci
Magistrát města Jablonec nad Nisou oznamuje, že v úterý 11. února bude celý den uzavřené kontaktní pracoviště v budově radnice, kde je pokladna nebo třeba czech point. Důvodem je školení měkkých cílů.
Na průtahu Libercem dojde v únoru k částečné uzavírce
V sobotu 15. února dojde k dopravnímu omezení na průtahu Libercem na silnici I/35. Důvodem je rekonstrukce tunelu. Uzavřen bude jeden jízdní pás. Řidiči projedou v režimu 1+1. V sobotu 15. 2. začne instalace dopravního značení. Následně budou provedeny práce na elektrických rozvodech v tubusu směr Děčín - Praha. A od začátku března až do konce července bude probíhat kompletní rekonstrukce tubusu směr Praha - Děčín. Spolu s tunelem na silnici I/35 projdou rekonstrukcí i mosty nad Švermovou ulicí a Košickou ulicí u Babylonu. Stavební práce na průtahu Libercem plánují s omezením provozu do konce roku 2025. Zhotovitelem všech tří zakázek je společnost EUROVIA CZ a. s. za zhruba 246 milionů Kč bez DPH.
Nejnovější články
Střípky Městské policie Jablonec z víkendu 8. a 9. února
Havárie v rýnovické škole vyřadila z provozu kuchyň
Maloskalští volejbalisté vrátili Hronovu dvě porážky
Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v únoru
Sezona jeskyní byla úspěšná. Krasové podzemí zve turisty i v zimě
Nejčtenější články
10.02.: V čele OFS Jablonec Čičmance střídá Princ
09.02.: Staré lyže a dobové kostýmy ovládnou Smržovku
09.02.: Kraj podpoří cyklistiku. Vybuduje také další úsek Greeenway Jizera
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.