Na přejezdu v Přepeřích se střetl vlak s chodcem, který srážku nepřežil

05.12.2020 22:17:46 | Autor: rk, pjs | Rubrika: Zprávy | Obce: Liberecký kraj

Na přejezdu v Přepeřích se střetl vlak s chodcem, který srážku nepřežil

Ke srážce osobního vlaku s člověkem došlo v sobotu ve 20.20 v traťovém úseku Příšovice - Turnov, přesněji u přejezdu v Přepeřích. Probíhá zásah složek integrovaného záchranného systému. Mezi Mnichovým Hradištěm a Turnovem je zavedená náhradní autobusová doprava. Podle aktuálního doplnění zraněná osoba střet s vlakem bohužel nepřežila.

„Oznámení jsme přijali ve 20.30 prostřednictvím tísňové linky. Totožnost zemřelého zjišťujeme. Dechová zkouška řidiče vlakové soupravy byla negativní. Probíhá zajištění místa a jeho ohledání. Dle prvotních informací měla zesnulá osoba vstoupit do kolejiště před projíždějící vlakovou soupravou. Nedokáži zatím odhadnout, jak dlouho budou opatření na místě probíhat," upřesnil tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Ve Vratislavicích tramvaj porazila chodkyni
Jízdou v protisměru u Turnova ohrozil 13 aut, nyní mu hrozí vězení
Řidička nedala v Jablonci U Přehrady přednost v jízdě a došlo ke střetu
Řidič na mokré vozovce u Železného Brodu narazil do svodidel
VIDEO: Kamion zapadl pod železniční stanicí Rádlo

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma

Máte už nakoupená semínka a připravené truhlíky? Pokud ne, v sobotu 21. března 2026 máte ideální příležitost to napravit. Pěnčínské jarní slavnosti navazují na úspěšné podzimní slavnosti a letos sázejí na zahradnické téma. Pořadatelé nezapomněli ani na oblíbenou kulinářskou soutěž. Slavnosti doplní i další významná událost - oslavy 140 let místní základní školy. Více podrobností

Další havárie vodovodu omezí dopravu v jablonecké Pražské ulici

Ve čtvrtek 19. března přibližně v 7:30 začne v Jablonci nad Nisou společnost Severočeská servisní opravovat havárii vodovodních sítí v ulici Pražská (silnice II/287) před domem č. p. 112. Práce si vyžádají několik dní a omezí částečně jeden jízdní pruh. Po dobu oprav budou dopravu řídit semafory.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec nad Nisou modernizuje varovný a informační systém
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Rozsáhlá rekonstrukce uzavře část jablonecké ulice Antonína Chvojky

Nejčtenější články

18.03.: Rozsáhlá rekonstrukce uzavře část jablonecké ulice Antonína Chvojky
20.03.: Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
18.03.: Jablonec nad Nisou žádá o dotace na rozvoj cyklistické infrastruktury

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace