Na Malé Skále havarovala za sebou hned čtyři auta

11.03.2016 12:00:53 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Malá Skála

Na Malé Skále havarovala za sebou hned čtyři auta

Aktualizováno: Ve čtvrtek odpoledne zasahovali turnovští profesionální hasiči u nehody na silnici I/10 v části obce Malá Skála, Křížky, kde havarovala hned čtyři auta. Řidiči pravděpodobně nedobrzdili při náhlém zpomalení prvního z nich.

„Událost byla ohlášena ve 14.17 a v době příjezdu hasičů stála všechna čtyři vozidla za sebou u rozšíření k autobusové zastávce. Hasiči zajistili osobní automobily proti případnému vzniku požáru a společně s Policií ČR usměrňovali provoz na komunikaci. Hasiči také zasypali uniklé provozní náplně sorpčními látkami. Nehoda si vyžádala jedno zranění. V 15.30 se hasičská jednotka začala vracet zpět na základnu," upřesnila tisková mluvčí HZS Libereckého kraje Zdenka Štrauchová.

Nehoda se stala na silnici první třídy číslo 10. „Řidič s vozidlem Škoda Roomster nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím vozem VW Golf, nestačil zareagovat na situaci vzniklou v silničním provozu a do tohoto vozidla zezadu narazil. VW Golf byl tímto nárazem ještě posunut vpřed, kde došlo ke střetu s již stojícím vozidlem Mitsubishi," sdělila k nehodě tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Alkohol byl u všech řidičů vyloučen provedenými dechovými zkouškami, které měly negativní výsledky. Při nehodě byl zraněn řidič Škody Roomster a také řidič vozu VW Golf. „Předběžná výše způsobené škody činí částku 90 000 Kč. Věc i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," doplnila policejní mluvčí.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pod vlivem alkoholu nedal řidič na jablonecké křižovatce přednost
Na zasněžené silnici se po smyku přetočila v Rychnově na střechu
Řidič se zákazem řízení havaroval v Železném Brodě
Po střetu dvou aut na jablonecké křižovatce zůstala zraněná řidička
Nové sněžení zapříčinilo nehody i pády stromů

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.

Turnovská Špéra slavila 140. výročí založení

O uplynulém víkendu se na turnovské Špéře konaly oslavy 140. výročí založení školy. Akce se zúčastnila řada významných hostů, jako například náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Jiří Čeřovský, dále inspektorka ČŠI Mgr. Jitka Šafaříková, představitelé významných sponzorů školy, ředitelé škol, zástupci sociálních partnerů a řada dalších. Přijelo také mnoho bývalých studentů z celé republiky, sešli se bývalí pedagogové a zaměstnanci školy, ale škola byla otevřená i pro širokou veřejnost v rámci Dnů otevřených dveří, které byly součástí oslav. Více podrobností a fotografie


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
Jablonecký primátor přivítá ve městě vílu Nisu
V Tanvaldě se hrálo České nebe
Červnový svoz bioodpadu v Jablonci
Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Nejčtenější články

11.06.: Adam Pelta: Pohár je pro nás vrchol sezony!
12.06.: Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi
11.06.: Z Tajvanu zmizí nebezpečné stromy, většinu jich město ošetří

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace