Na Liberecku autobus zachvátily plameny, řidič stačil vystoupit

05.09.2014 17:49:13 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Liberecký kraj

Na Liberecku autobus zachvátily plameny, řidič stačil vystoupit

Na silnici z Křižan do sedla Na Výpřeži na Liberecku došlo v pátek k požáru autobusu. Ten byl naštěstí bez cestujících, protože řidič směřoval do servisu. Na místě zasahovalo pět jednotek hasičů.

„K oznámení došlo v 6.25 hodin na linku 112 a jak ohlašovatel uváděl, celý autobus již zachvátily plameny. Řidič uváděl, že uslyšel ránu a poté uviděl zezadu rychle se šířící plameny. Stihl akorát vystoupit," sdělila tisková mluvčí HZS Libereckého kraje Zdenka Štrauchová.

Hasiči požár uhasili několika vodními proudy, k dispozici měli pět cisternových automobilových stříkaček, které dorazily na místo. Na místě zasahovaly jednotky HZS LK PS Liberec, HZS LK PS Jablonné v Podještědí, Křižany, Osečná, Rozstání (Světlá pod Ještědem). „Příčinou byla technická závada v motorové části vozidla. Škoda způsobená požárem byla vyčíslena na 500 000 korun," dodala mluvčí krajských hasičů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Při požáru domu v Tanvaldě evakuovali hasiči celkem 20 osob
Blesk při bouřce zapálil rodinný dům v Jablonci
Zahradní domek v Tanvaldě zachvátily plameny. Nepřežilo několik králíků
Požár kamionu uzavřel silnici R35 z Turnova na Liberec

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 13 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma

Máte už nakoupená semínka a připravené truhlíky? Pokud ne, v sobotu 21. března 2026 máte ideální příležitost to napravit. Pěnčínské jarní slavnosti navazují na úspěšné podzimní slavnosti a letos sázejí na zahradnické téma. Pořadatelé nezapomněli ani na oblíbenou kulinářskou soutěž. Slavnosti doplní i další významná událost - oslavy 140 let místní základní školy. Více podrobností

Další havárie vodovodu omezí dopravu v jablonecké Pražské ulici

Ve čtvrtek 19. března přibližně v 7:30 začne v Jablonci nad Nisou společnost Severočeská servisní opravovat havárii vodovodních sítí v ulici Pražská (silnice II/287) před domem č. p. 112. Práce si vyžádají několik dní a omezí částečně jeden jízdní pruh. Po dobu oprav budou dopravu řídit semafory.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Rozsáhlá rekonstrukce uzavře část jablonecké ulice Antonína Chvojky
Jablonec nad Nisou žádá o dotace na rozvoj cyklistické infrastruktury
Ukliďme Česko opět spojí dobrovolníky i v Jablonci nad Nisou

Nejčtenější články

18.03.: Rozsáhlá rekonstrukce uzavře část jablonecké ulice Antonína Chvojky
17.03.: Body odevzdalo i béčko Jablonce
18.03.: Jablonec nad Nisou žádá o dotace na rozvoj cyklistické infrastruktury

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace