Na ledovce narazil v Jablonci s autem do sloupu veřejného osvětlení

29.03.2023 22:54:58 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Na ledovce narazil v Jablonci s autem do sloupu veřejného osvětlení

K dopravní nehodě došlo v úterý 28. března v 8 hodin ráno v Jablonci nad Nisou v ulici Ladova. Řidič s vozidlem Dacia Logan jel ve směru od ulice Belgická k ulici Československé armády, kde na zledovatělém a zasněženém povrchu vozovky nepřizpůsobil rychlost povaze a stavu silnice. Při průjezdu pravotočivé zatáčky dostal s vozidlem smyk, vyjel vlevo mimo komunikaci a narazil do sloupu veřejného osvětlení.

„Alkohol u řidiče policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek. Ke zranění osob naštěstí nedošlo a předběžná výše způsobené škody činí částku 25 tisíc korun. Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou věc vyřešili na místě jako dopravní nehodu s projednáním a řidiči udělili blokovou pokutu," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Policejní mluvčí dále varuje: „Řidiči, s nadcházejícím měsícem dubnem nás čeká doslova aprílové počasí a s tím spojené časté změny počasí včetně sněhových srážek. Buďte tedy na silnicích opatrní a vždy přizpůsobte svoji jízdu povaze a stavu vozovky tak, abyste vždy dojeli do cíle své cesty."

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Železném Brodě se srazila dvě auta
Kvůli spadlému stromu byla uzavřena silnice ze Smržovky do Tanvaldu
Policie hledá řidiče, který v Tanvaldě odjel z místa nehody
S třemi zákazy řízení a pod vlivem drog usedl v Jablonci za volant
Řidička přehlédla v Jablonci na přechodu přecházející chodkyni
Motocyklista zemřel v Jablonci po srážce se sanitkou

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od soboty 14. června je dočasně zrušená zastávka Pražská

Od soboty 14. června platí dočasné dopravní opatření pro linky MHD č. 101, 105, 107, 108, 113 a 133. Zastávka Pražská je zrušená, důvodem jsou stavební práce. Jako náhradní dočasně poslouží zastávka U gymnázia.

Lešení se stěhuje kolem turnovské knihovny, pracuje se na fasádě

Mezi řadou pracovních činností, které probíhají na stavbě nové knihovny ve Skálově ulici v Turnově, jsou teď nejvíce viditelné práce na vnějším obalu budovy - fasádě. Nejprve bylo lešení na místě promítacího plátna letního kina, kde probíhala montáž zateplovacího systému, nyní je již promítací plocha připravená a práce na fasádě postupují na dalších stěnách. Z venku se dodělávají ještě potřebné zemní práce. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Strážníci pomohli ženě s podezřením na infarkt
Vyhlásili Jabloneckou pečovatelku 2025
Mapa republiky roztála
Letní kino pro dospělé v lesoparku na Smržovce: Moře na dvoře
Na Hrádek u Nechanic se vrátily obrazy zachycující lidské anomálie

Nejčtenější články

15.06.: Letní kino pro dospělé v lesoparku na Smržovce: Moře na dvoře
16.06.: Vyhlásili Jabloneckou pečovatelku 2025
16.06.: Strážníci pomohli ženě s podezřením na infarkt

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace