Na dotační programy město Jablonec počítá s téměř 6 miliony

20.12.2021 07:11:58 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Na dotační programy město Jablonec počítá s téměř 6 miliony

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlašuje dotační programy, v rámci kterých lze žádat o finanční podporu od 17. ledna 2022, a to v oblasti sociální péče a zdravotnictví, výchovy a vzdělávání dětí a mládeže, kultury a volnočasových aktivit. Mezi žádosti rozdělí téměř 6 milionů korun.

„Na jednotlivé oblasti jsou v městském rozpočtu alokovány různé částky, předpokládaný celkový objem finančních prostředků je stejný jako v roce 2021, a to 5,7 milionu Kč. Mimo dotační tituly podpoří město 120 tisíc Kč celoroční činnost Spolku rodičů a přátel dětí a školy při ZUŠ a 75 tisíc korun je určených na podporu akcí Muzea skla a bižuterie pro veřejnost," připomněl David Mánek, náměstek pro oblast humanitní v Jablonci nad Nisou.

Na podporu kulturních akcí a jejich cyklů předpokládá odbor humanitní částku 825 tisíc Kč, celoroční činnosti v kultuře podpoří částkou 1,46 milionu Kč. K podpoře aktivit sociální péče a zdravotnictví použije humanitní odbor 100 tisíc Kč, dotace na celoroční sportovní činnost se budou rozdělovat z balíku 3,2 milionu Kč a na výchovu a vzdělávání je určených 120 tisíc korun.

Žádosti se podávají na předepsaných formulářích, dostupných na webu města, podávat se mohou od 17. ledna nejpozději do 9. února 2022 do 17 hodin, a to buď osobně v informačním středisku jabloneckého magistrátu, poštou nebo datovou schránkou. Podrobnosti k podávání žádostí o dotace z jabloneckého rozpočtu jsou na webu města a v lednovém čísle Jabloneckého měsíčníku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované uzavírky v Jablonci nad Nisou od poloviny srpna

Od 15. do 31. srpna se úplně uzavře stezka z ulice Vysoké do Podhorské, jelikož se zde bude rekonstruovat vedení plynovodu včetně přípojky. Ve stejném období, tedy 15. - 31. 8., bude uzavřený také chodník a jeden jízdní pruh ulice Vysoké, jelikož tu budou vyjíždět vozy ze stanoviště skladovací haly firmy ABB. Ulice Vysoká ulice bude průjezdná od ulice Chelčického po Spojovací, v opačném směru bude značená objízdná trasa ulice mi Spojovací a Březová.

Výstavba zemního valu v Uhelné zastíní pohled na důl Turów

Krajský úřad Libereckého kraje obdržel od Polska zpracovanou dokumentaci projektu výstavby zemního valu v blízkosti obce Uhelná. Ten má částečně zabránit některým negativním vlivům dolu na příhraniční oblasti a zejména vylepší vizuální vjem při pohledu směrem k těžební jámě, kterou zastíní. Součástí vybudování zemního valu bude také výsadba několika tisíc listnatých a jehličnatých stromů i křovinatého podrostu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberečtí policisté zachránili lidský život
Jubilejní 30. ročník Eurionu nabídne Midi Lidi i Bruna Ferrariho
Štěpánův jarmark chystají k výročí 130 let rozhledny Štěpánka
Státní zámek Zákupy se 12. září otevře hendikepovaným
Policisté se připravují na příjezd fanoušků Slavie do Jablonce

Nejčtenější články

12.08.: Vyjádření k záměru propojení ulice Sportovní s areálem Na Kolečku
13.08.: Policisté se připravují na příjezd fanoušků Slavie do Jablonce
12.08.: Rychnovská ulice v Kokoníně dostane nový asfalt

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace