Muž v Tanvaldě měl štěstí, že vystoupil z hořícího auta. Řídil ovšem opilý
25.07.2020 19:49:08 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou,Tanvald
Řidič po nárazu do plotu v Tanvaldě stačil 4. června z hořícího vozidla vystoupit. Dodatečně policisté při odběru krve v nemocnici zjistili, že muž řídil opilý. Proto 33letému muži sdělili ve středu 22. července z Dopravního inspektorátu v Jablonci ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Nyní mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.
Tehdy totiž jel s vozidlem VW Variant v Tanvaldě v ulici Údolí Kamenice, kde vlivem nepřiměřené rychlosti vjel vlevo mimo vozovku na travnatý pás, kde u domu narazil do popelnice a po několika metrech i do oplocení pozemku. Vozidlo po tomto nárazu do kovového plotu začalo hořet. Řidič stačil s havarovaného vozu vystoupit a zůstal ležet na silnici.
„Lehce zraněného řidiče tehdy posádka Zdravotnické záchranné služby převezla na ošetření do jablonecké nemocnice. Rozborem jeho krve v ní byla ovšem zjištěna hodnota alkoholu 2,43 promile. Podezřelému tak nyní za spáchání uvedeného trestného činu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.
Související články
Na Dolním náměstí v Jablonci přejel řidič s dodávkou chodkyni
Řidička nedala na Rádelské křižovatce přednost a skončila mimo silnici
Motocyklista v Tanvaldě ujel od nehody. Policisté ho našli zraněného
Cyklista havaroval v Jablonci pod vlivem alkoholu
V Hrubé Skále se na přejezdu srazil vlak s autem
V Dalešicích sjela řidička ze zatáčky a zastavila se až o zeď domu
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Firmy v regionu Tanvald
SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Tradiční jablonecký dotační titul na podporu výstavby
Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlašuje Program podpory výstavby technické infrastruktury pro rok 2026. Stejně jako v předchozích letech zaměří podporu na výstavbu domovních čistíren odpadních vod a kanalizačních přípojek. Pro letošní rok město vyčlenilo částku 1 milion korun. Novinkou je možnost podat žádost v obou kolech také elektronicky prostřednictvím Portálu Jablonečana. „Podporou domovních čistíren a kanalizačních přípojek zlepšujeme kvalitu životního prostředí i technickou infrastrukturu ve městě. Chceme, aby byl program pro občany co nejdostupnější, proto letos umožníme i plně elektronické podání žádostí," říká jablonecký primátor Miloš Vele. O investiční dotaci mohou žádat majitelé objektů určených k trvalému bydlení v katastru Jablonce nad Nisou, získat mohou 50 % z celkových způsobilých výdajů, maximálně však 50 tis. korun na jednu bytovou jednotku, a to od 1. dubna do 30. října.
Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl
V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.
Nejnovější články
Město Jablonec rozšiřuje svoz bioodpadu
MP Jablonec: Kabel za padesát vyšel muže na šest tisíc
Jablonecké technické služby zahájily opravy výtluků po zimě
Policisté kontrolovali motoristy na alkohol a jiné návykové látky
Hrůza v Mladé Boleslavi: Korunu tomu nasadil Alegue
Nejčtenější články
01.03.: Zlatá medaile s českým rekordem putuje do Jablonce
01.03.: Jablonec má novou ulici Za Jízdárnou
03.03.: MP Jablonec: Kabel za padesát vyšel muže na šest tisíc
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.