Mobilní úřad bude v Jablonci dvakrát do měsíce

01.06.2021 07:37:01 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Mobilní úřad bude v Jablonci dvakrát do měsíce

S rozvolněním opatření a otevřením úřadu se jablonecký magistrát také vrací k službě mobilní úřad. Ten nabízí pomoc občanům, kteří jsou trvale nebo přechodně imobilní a potřebují například ověřit podpis. Službu magistrát nabízí dvakrát v měsíci a je třeba se na ni objednat. V červnu jsou termíny dva, ten první je 8. června.

„Jablonečané, kteří jsou trvale nebo přechodně imobilní, mohou využít službu úředního ověření podpisu v terénu, tedy legalizaci podpisu na různých, zejména smluvních dokumentech," řekla Václava Palánová, vedoucí oddělení matriky a správních agend jabloneckého magistrátu.

V červnu jsou k dispozici dva termíny, a to 8. 6. a 29. 6. Službu určenou pouze pro imobilní občany a občany se sníženou pohyblivostí lze objednat každý pracovní den na oddělení matriky a správních agend osobně nebo telefonicky na číslech 483 357 743, 483 357 749. „Osoba, jejíž podpis na dokumentu bude úředník ověřovat, musí být právně způsobilá, schopna číst a psát, musí předložit platný doklad totožnosti, jakým je občanský či řidičský průkaz, cestovní doklad apod.," připomněla Palánová s tím, že za každý ověřený podpis se účtuje třicetikorunový správní poplatek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Koncert Harlej v Bozkově přeložen na jaro 2022

Koncert kapely Harlej, který měl v bozkovské sokolovně proběhnout 27. listopadu od 20 hodin, byl přeložen na 16. dubna 2022. Předkapelou měla být kapela Loco Loco. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na jarní termín.

Komise vybrala firmu, která postaví nový domov pro postižené v Nové Vsi

Radní Libereckého kraje schválili výběr firmy, která postaví nové domácnosti pro osoby se zdravotním postižením v Nové Vsi u Chrastavy. Jejich provozovatelem je krajská příspěvková organizace APOSS Liberec. Ze sedmi nabídek přihlášených do veřejné zakázky byla hodnotící komisí vybrána nabídka společnosti CL-EVANS Česká Lípa, která byla ekonomicky nejvýhodnější. „Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky byla ekonomická výhodnost nabídek, tedy nejnižší nabídková cena. Tu nabídla společnost CL-EVANS," potvrdil Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec našel reálnější a úspornější řešení terminálu
Plné kapsy šutrů nabídly famózní herecké výkony
Prosincový program ve Vikýři
Eva Samková zahájila vítězně Světový pohár ve snowboardcrossu
Nejlepším místem pro život je Zlínský kraj. Liberecký kraj je osmý

Nejčtenější články

26.11.: Nemocnice v kraji kvůli covidu odkládají plánované operace
26.11.: V Palackého ulici je nutná zvýšená opatrnost
26.11.: Za tenhle bod zaslouží Jablonec uznání

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace