Minipárty v divadle nabídla zábavu i intimní zpověď

23.09.2022 08:33:11 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Minipárty v divadle nabídla zábavu i intimní zpověď

Kdo by neznal legendární a oblíbenou Všechnopárty Karla Šípa, kterou každotýdně sleduje na svých obrazovkách většina z nás. S cestovní obdobou této úspěšné show zavítal do Městského divadla Jablonec nad Nisou Karel Šíp v doprovodu Jiřího Bláhy z plzeňského divadla. Pod názvem Minipárty pak společně rozjeli proud zábavných historek, vzpomínek i přiznání, podaný s takovou srdečností a entuziasmem, že se ´našvihaný´ kulturní stánek otřásal v základech.

Rozdíl mezi Všechno a Minipárty byl právě v osobě samotného Karla Šípa. Zatímco na obrazovkách je moderátorem tazatelem, na prknech, která znamenají svět se stal moderátorem zpovídaným. Otázky mu kladl pohotový a velice příjemný Jiří Bláha, jehož si tvůrce všemožných ´šarád´ sám vyhlédl.

Rozprouděné prýštění endorfinů pak umožnilo okamžitou interakci s publikem. To se ochotně zapojilo do připravených výzev a nejenže hlasitě reagovalo na otázky na tělo, ale ochotně napsalo i mnoho dotazů na oba protagonisty. Ti následně, ve druhé části večera´ na všechny odpověděli. A tak jsme se dozvěděli, že Karlu Šípovi je sedmasedmdesát a jeho kolegovi šestatřicet let, že je Šípova tchýně o deset let mladší a on jí přesto říká babi, že původně nevěřil horoskopům, ale od dob Horoskopičin musí uznat, že na nich něco je. Došlo ovšem i na intimní zpovědi na téma sexuologie, cesty k profesi a její začátky, ale třeba i to, která zpěvačka přišla na televizní natáčení tak opilá, že za ni musela zaskočit náhradnice.

Nikdy mě nepřestane uchvacovat Šípova spontánnost, upřímnost a smysl pro humor. Je to muž, kterého neděsí představa, že bude zesměšněn a proto se mu to ani nikdy nestane. Jen ten, kdo je schopen zasmát se sám sobě, může rozesmávat ostatní. Ne tím, že se smějeme cizímu neštěstí, ale tím, že si sami sebe představujeme v téže situaci a moc nás ta představa baví.

V podobných šlépějích kráčí i Jiří Bláha, který přidal pár vlastních historek z natáčení pořadu Nikdo není dokonalý a hlavně skvěle ´vystřihl´ dvě písně, za něž sklidil bouřlivé ovace. A když závěrem zhudebnil svůj sen o zvolení prezidentem i sám Šíp, publikum řvalo nadšením.

A co dodat závěrem? Čekali jsme krásný večer a on krásným opravdu byl. A my všichni jsme byli pyšní na oba protagonisty, ale i na vedení ´našeho´ divadla, které nám takto báječná představení dokáže nabízet.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v září

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.

Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou se dočasně stěhuje

V následujících dnech začne stavební rekonstrukce objektu Policie České republiky Územního odboru v Jablonci nad Nisou v ulici 28. října 10, ve kterém měli své zázemí kriminalisté z Oddělení obecné kriminality. Z tohoto důvodu budou kriminalisté Oddělení obecné kriminality dočasně po dobu trvání stavební rekonstrukce působit od 15. září 2022 v budově Policie České republiky Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou v ulici 5. května 60.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Začíná Krakonošův divadelní podzim. Novinkou je Cena diváka
V krajské knihovně připravují Elektrohrátky
Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.
V Rokytnici nad Jizerou pořádají Svatomichaelskou pouť
Řidička přejela na Smržovce do protisměru

Nejčtenější články

27.09.: Řidička nezvládla projet zatáčku pod Dolní Černou Studnicí
29.09.: V Jablonci bude vést město čtyřkoalice
29.09.: Řidička přejela na Smržovce do protisměru

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace