Minipárty v divadle nabídla zábavu i intimní zpověď

23.09.2022 08:33:11 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Minipárty v divadle nabídla zábavu i intimní zpověď

Kdo by neznal legendární a oblíbenou Všechnopárty Karla Šípa, kterou každotýdně sleduje na svých obrazovkách většina z nás. S cestovní obdobou této úspěšné show zavítal do Městského divadla Jablonec nad Nisou Karel Šíp v doprovodu Jiřího Bláhy z plzeňského divadla. Pod názvem Minipárty pak společně rozjeli proud zábavných historek, vzpomínek i přiznání, podaný s takovou srdečností a entuziasmem, že se ´našvihaný´ kulturní stánek otřásal v základech.

Rozdíl mezi Všechno a Minipárty byl právě v osobě samotného Karla Šípa. Zatímco na obrazovkách je moderátorem tazatelem, na prknech, která znamenají svět se stal moderátorem zpovídaným. Otázky mu kladl pohotový a velice příjemný Jiří Bláha, jehož si tvůrce všemožných ´šarád´ sám vyhlédl.

Rozprouděné prýštění endorfinů pak umožnilo okamžitou interakci s publikem. To se ochotně zapojilo do připravených výzev a nejenže hlasitě reagovalo na otázky na tělo, ale ochotně napsalo i mnoho dotazů na oba protagonisty. Ti následně, ve druhé části večera´ na všechny odpověděli. A tak jsme se dozvěděli, že Karlu Šípovi je sedmasedmdesát a jeho kolegovi šestatřicet let, že je Šípova tchýně o deset let mladší a on jí přesto říká babi, že původně nevěřil horoskopům, ale od dob Horoskopičin musí uznat, že na nich něco je. Došlo ovšem i na intimní zpovědi na téma sexuologie, cesty k profesi a její začátky, ale třeba i to, která zpěvačka přišla na televizní natáčení tak opilá, že za ni musela zaskočit náhradnice.

Nikdy mě nepřestane uchvacovat Šípova spontánnost, upřímnost a smysl pro humor. Je to muž, kterého neděsí představa, že bude zesměšněn a proto se mu to ani nikdy nestane. Jen ten, kdo je schopen zasmát se sám sobě, může rozesmávat ostatní. Ne tím, že se smějeme cizímu neštěstí, ale tím, že si sami sebe představujeme v téže situaci a moc nás ta představa baví.

V podobných šlépějích kráčí i Jiří Bláha, který přidal pár vlastních historek z natáčení pořadu Nikdo není dokonalý a hlavně skvěle ´vystřihl´ dvě písně, za něž sklidil bouřlivé ovace. A když závěrem zhudebnil svůj sen o zvolení prezidentem i sám Šíp, publikum řvalo nadšením.

A co dodat závěrem? Čekali jsme krásný večer a on krásným opravdu byl. A my všichni jsme byli pyšní na oba protagonisty, ale i na vedení ´našeho´ divadla, které nám takto báječná představení dokáže nabízet.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v září

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dvě slunce Anety Langerové aneb Jak je krásné být milován
Na Smržovce pořádají výstavu Jaroslav Švihla - Pastely
Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural
Již 26. ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky se blíží
Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina

Nejčtenější články

02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
04.12.: Opilý řidič ujížděl od nehody a přitom třikrát boural
03.12.: Smržovské kulturní a zábavné akce v prosinci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace