MIG 21 přilétne poprvé do Semil!
01.04.2024 23:49:38 | Autor: Jitka Bažantová, pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Liberecký kraj
Chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina v rámci svého jarního klubového turné přijede v dubnu zahrát do Semil. Po zrušeném koncertu v covidovém roce 2021 se tedy v sobotu 13. dubna konečně dočkáme této legendární show!
Kapelu, která vyprodává největší české haly, budeme mít jedinečnou příležitost zažít skutečně nablízko. „Neskutečně se těšíme, osaháme si nové prostory, ve kterých jsme nikdy nehráli, ale zároveň se se svými fanoušky potkáme v našich, už téměř domáckých, klubech! Ta intimita klubů nám dodává energii!," podotýká zpěvák Jiří Macháček. A kdo to někdy zažil, ví, že tuhle energii pak umějí předat divákům, což v sále vytváří neopakovatelnou atmosféru.
Koneckonců kapela MIG 21 je proslulá tím, že to umí na pódiu pořádně rozjet, takže by byla velká škoda o tento koncert přijít! Zahrají na něm nejenom své největší hity, ale zároveň představí starší kusy v nových, netradičních úpravách, a přivezou i zbrusu novou píseň. To vše MIG 21 navíc podpoří fantastickou vizuální projekcí!
Nechte se nalákat na parádní „jízdu" v sobotu 13. 4. 2024 od 20.00 v KC Golf Semily. Koncert je na stání.
Akce Kulturního centra Golf Semily v březnu
Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl
V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.
Drobné ťuknutí v garážích vyřešila rychlá domluva
Ve středu 11. února v 15:30 upozornil vedoucí ostrahy OC Central pan C. okrskáře Městské policie Jablonec nad Nisou pro centrum na dopravní nehodu v přízemí garáží obchodního domu. Podle jeho slov tam řidič bílého Renaultu nechtěně narazil do zaparkované černé škodovky a poté odjel zaparkovat do druhého patra. Při manévru poškodil u škodovky přední blinkr na straně řidiče. Okrskář kontaktoval majitele poškozeného vozu pana Š. Ten uvedl, že vzhledem k rozsahu a hodnotě škody nechce věc řešit přes pojišťovnu ani Policii ČR. Upřednostnil rychlou dohodu o náhradě škody. Společně se pak vydali k vozu Renault a počkali na jeho řidiče. Ten se k situaci bez okolků přiznal, omluvil se a s majitelem škodovky se domluvil na náhradě škody ve výši 1 500 korun. Celá událost tak skončila klidnou dohodou přímo na místě.
Nejnovější články
Dvacet jedna medailí LIAZU Jablonec z krajských přeborů
Jablonec má novou ulici Za Jízdárnou
Zlatá medaile s českým rekordem putuje do Jablonce
Od března se bude rekonstruovat další část sítí v centru Jablonce
Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. února až 1. března
Nejčtenější články
26.02.: Liberecký kraj koupil Horský hotel a vysílač Ještěd
27.02.: Rekord, který čas neporazil
26.02.: Od března se bude vedení města setkávat s Jablonečany
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.