Mezi Jabloncem a Dolní Černou Studnicí havaroval motocyklista

23.05.2023 23:25:58 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Mezi Jabloncem a Dolní Černou Studnicí havaroval motocyklista

K dopravní nehodě motocyklisty na silnici mezi Jabloncem a Dolní Černou Studnicí došlo v pondělí 22. května po 13. hodině. Řidič s motocyklem jel ve směru od Dolní Černé Studnice do Jablonce nad Nisou.

„Na základě prvotního šetření jsme zjistili, že během jízdy tento motocyklista pravděpodobně zapomněl vypnout pravý blinkr. Řidička vyjíždějící z vedlejší silnice třetí třídy (po jeho pravé straně) viděla zleva přijíždějícího motocyklistu s takto zapnutým ukazatelem směru a jelikož se domnívala, že skutečně bude odbočovat vpravo z hlavní silnice na vedlejší, vyjela na hlavní. Tohoto se motocyklista zalekl a svůj stroj „položil" na vozovku. Motocyklista totiž neměl v úmyslu odbočovat vpravo, ale uvedenou křižovatku projet po hlavní silnici v přímém směru jízdy. Ke střetu s vozidlem řidičky nakonec nedošlo," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Řidič měl totiž v úmyslu uvedenou křižovatku projet po hlavní silnici v přímém směru jízdy, blinkr na jeho motorce ovšem ukazoval změnu směru jízdy doprava. Motocyklista při pádu na vozovku utrpěl zranění, jehož charakter a doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření.

„Z místa dopravní nehody byl motocyklista posádkou Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje převezen do jablonecké nemocnice. Alkohol byl u motocyklisty i řidičky osobního vozidla vyloučen provedenými dechovými zkouškami. Veškeré okolnosti celé události nyní na místě šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou. Místo dopravní nehody je v tuto chvíli s opatrností průjezdné," dodala policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Horská služba měla za víkend rovný tucet zásahů
V jablonecké ulici Pražská narazilo auto do domu
Před přechodem v Jablonci U Přehrady narazila řidička do stojícího auta
Hasiči zasahovali u požáru auta v Maršovicích
Pod vlivem alkoholu narazil do sloupu, hrozí mu odsouzení na tři roky

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.

Turnovská Špéra slavila 140. výročí založení

O uplynulém víkendu se na turnovské Špéře konaly oslavy 140. výročí založení školy. Akce se zúčastnila řada významných hostů, jako například náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Jiří Čeřovský, dále inspektorka ČŠI Mgr. Jitka Šafaříková, představitelé významných sponzorů školy, ředitelé škol, zástupci sociálních partnerů a řada dalších. Přijelo také mnoho bývalých studentů z celé republiky, sešli se bývalí pedagogové a zaměstnanci školy, ale škola byla otevřená i pro širokou veřejnost v rámci Dnů otevřených dveří, které byly součástí oslav. Více podrobností a fotografie


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem
Obrazem: 19. ročník Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana
Předkládejte žádosti do Programu regenerace MPR a MPZ
Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
Ulice Gen. Mrázka bude mít nový povrch, chodníky i osvětlení

Nejčtenější články

11.06.: Adam Pelta: Pohár je pro nás vrchol sezony!
13.06.: Fotbalisté Pěnčína získali krajský pohár
12.06.: Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace