Město Jablonec nad Nisou prodává pozemky v elektronických aukcích

03.12.2021 15:50:05 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Město Jablonec nad Nisou prodává pozemky v elektronických aukcích

Statutární město Jablonec nad Nisou přichází se změnou v prodejích pozemků. Pořídilo nový software, takzvanou virtuální aukční síň, kde se pozemky draží v elektronické aukci. Zájemce má možnost vstoupit do systému prostřednictvím městského webu.

„Všichni zájemci o koupi městského pozemku v elektronické aukci se nyní už nebudou hlásit osobně na majetkoprávním oddělení jabloneckého magistrátu a podávat žádosti, ale nově vyplnění přihlášku do elektronické aukce přes aplikaci," řekl jablonecký náměstek primátora pro ekonomiku a správu majetku Milan Kouřil.

Nový systém prodeje pozemků je umístěný na úvodní straně městských webových stránek www.mestojablonec.cz v hlavní liště pod ikonou Prodej pozemků. „Zde jsou pozemky aktuálně určené k prodeji na výstavbu rodinných domů či pozemky pro developerskou výstavbu. Každý zájemce se do elektronické aukce přihlašuje sám prostřednictvím formuláře," vysvětlila postup účasti na elektronické aukci Libuše Pavízová, vedoucí oddělení správy majetku jabloneckého magistrátu s tím, že po přihlášení do aplikace dostane zájemce pozvánku s potřebnými informacemi včetně všech nastavených podmínek. Důležitou povinnost před samotnou aukcí představuje úhrada vypsané jistiny.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj podepsal s libereckou univerzitou memorandum o spolupráci

Spolupráce mezi Technickou univerzitou v Liberci a Libereckým krajem úspěšně pokračuje - nově i na poli sociální oblasti. Hlavními tématy memoranda, které dnes obě strany podepsaly, jsou zejména sociální začleňování, zaměstnanost, bydlení, vzdělávání, zdravotní péče či dluhová problematika. „Jsem nesmírně rád, že se spolupráce s Technickou univerzitou v Liberci rozšířila o další důležitá témata. Podpis memoranda zavazuje kraj společně s vysokou školou pracovat na zlepšení podmínek v sociální oblasti a naplňovat strategii sociálního začleňování na další roky," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.

V Jablonci připomenou Mezinárodní den obětí holokaustu

Primátor města Jablonec nad Nisou Jiří Čeřovský zve na slavnostní připomenutí Mezinárodního dne památky obětí holokaustu, které se uskuteční ve čtvrtek 27. ledna 2022 od 11 hodin u Památníku jablonecké synagogy (v parku na křižovatce ulic Jiráskova, Luční a U Muzea).


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Novou ředitelkou KHS Libereckého kraje je Jana Loosová
Na závěr jabloneckého soustředění ve Španělsku remíza s Vikingy
Krajští policisté se zaměřili na drogy a alkohol za volantem
Severočeské muzeum obnovuje plastiky sochaře Metznera
Hasiči zasahovali v Liberci po výbuchu v obydleném domě

Nejčtenější články

25.01.: Ztratila se kočka Jolie
25.01.: Cimrman v Jablonci zcela zaplnil kapacitu divadla
27.01.: Mladí běžkaři úspěšně reprezentovali na Českém poháru ve Vimperku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace