Město Jablonec nad Nisou prodává pozemky v elektronických aukcích

03.12.2021 15:50:05 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Město Jablonec nad Nisou prodává pozemky v elektronických aukcích

Statutární město Jablonec nad Nisou přichází se změnou v prodejích pozemků. Pořídilo nový software, takzvanou virtuální aukční síň, kde se pozemky draží v elektronické aukci. Zájemce má možnost vstoupit do systému prostřednictvím městského webu.

„Všichni zájemci o koupi městského pozemku v elektronické aukci se nyní už nebudou hlásit osobně na majetkoprávním oddělení jabloneckého magistrátu a podávat žádosti, ale nově vyplnění přihlášku do elektronické aukce přes aplikaci," řekl jablonecký náměstek primátora pro ekonomiku a správu majetku Milan Kouřil.

Nový systém prodeje pozemků je umístěný na úvodní straně městských webových stránek www.mestojablonec.cz v hlavní liště pod ikonou Prodej pozemků. „Zde jsou pozemky aktuálně určené k prodeji na výstavbu rodinných domů či pozemky pro developerskou výstavbu. Každý zájemce se do elektronické aukce přihlašuje sám prostřednictvím formuláře," vysvětlila postup účasti na elektronické aukci Libuše Pavízová, vedoucí oddělení správy majetku jabloneckého magistrátu s tím, že po přihlášení do aplikace dostane zájemce pozvánku s potřebnými informacemi včetně všech nastavených podmínek. Důležitou povinnost před samotnou aukcí představuje úhrada vypsané jistiny.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstavba zemního valu v Uhelné zastíní pohled na důl Turów

Krajský úřad Libereckého kraje obdržel od Polska zpracovanou dokumentaci projektu výstavby zemního valu v blízkosti obce Uhelná. Ten má částečně zabránit některým negativním vlivům dolu na příhraniční oblasti a zejména vylepší vizuální vjem při pohledu směrem k těžební jámě, kterou zastíní. Součástí vybudování zemního valu bude také výsadba několika tisíc listnatých a jehličnatých stromů i křovinatého podrostu.

Aktuální srpnové uzavírky v Jablonci nad Nisou

Dvojice úplných uzavírek v okrajových částech Jablonce nad Nisou je plánovaná od 10. srpna. Obě se překlopí do září, zatímco jedna skonči v polovině měsíce, druhá je plánovaná až do jeho konce. Úplná uzavírka začne 10. srpna v ulici Sportovní, potrvá do 15. září a důvodem jsou výkopové práce pro přípojky. Ve druhém případě se úplně uzavře od 10. srpna ulice Dubová v Kokoníně, a to od ulice Rychnovská po Tyršovu stezku. Do konce září tu dělníci budou odstraňovat kanalizační výustí a rekonstruovat vodovod.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Srpnový program na Valdštejně nabízí Hradozámecké odpoledne i noc
Studená přehrada Fojtka láká otužilce i nudisty
Chtějí obyvatelé Abecedy zídky zachovat? Odpoví průzkum
Rockové Léto na kopci pořádají u rozhledny Nisanka
Nádoby na plast a papír jsou v dalších částech Jablonce

Nejčtenější články

10.08.: K tragické havárii motocyklisty došlo u Železného Brodu
10.08.: Povalil i FC Bayern: Ruda Gergel 70!
12.08.: Vyjádření k záměru propojení ulice Sportovní s areálem Na Kolečku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace