Manželský čtyřúhelník na horách pobavil nejen dobrovolníky
19.11.2023 21:57:43 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Ivana Jirešová, Dana Homolová, Vladimír Kratina a režisér Jakub Zindulka, taková byla čtveřice protagonistů ztřeštěné lechtivé komedie Manželský čtyřúhelník na horách, s níž do Jablonce přijela Agentura Fanny Praha.
Veselohra je volným pokračováním úspěšného titulu Manželský čtyřúhelník a dozvíme se v ní spoustu genderových pravd, samozřejmě podaných s humorem a nadsázkou. Vypointovaný příběh nabídl skvělé výkony všech čtyř herců (včetně zaskakujícího Jakuba Zindulky, který je režisérem hry a na pódiu se objevil na poslední chvíli coby náhrada za nepřítomného Martina Sittu).
Na můj vkus však dialogy nabídly přehršel otřepaných vtípků, takže jsem si občas připadala jako při sledování Troškova Kameňáku. Ale nic proti, kdo má tento typ humoru rád, pobavil se královsky. Jedná se o dvouhodinovku na odreagování se, pro zasmání bez zbytečného přemýšlení. Zkrátka jde o typickou řachandu, kterou občas potřebuje každý z nás.
Rozhodně ne náhodou tento titul připravil, ve spolupráci s Městským divadlem Jablonec nad Nisou, Nadační fond GaGo především pro dobrovolníky Libereckého kraje, kterých bylo v publiku plno. A jelikož tito lidé věnují svůj volný čas potřebným, pořádné polechtání bránice pro ně bylo tím pravým ořechovým. Však také divadlem zněl uvolněný smích téměř nepřetržitě.
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Filmová přehlídka a koncert v Turnově připomínají výročí konce války
Globální vojenský konflikt, který má na svědomí více než 62 milionů životů. Největší a nejvíce zničující válečné střetnutí v dějinách lidstva. To byla 2. světová válka. Letos si připomínáme 80 let od jejího konce. V úterý 27. května je na programu Kulturního centra Turnov další zajímavá vzpomínková akce. Nese název Konec dočasnosti, 35 let od odchodu sovětské armády z Turnova. Týká se sice jiné kapitoly našich dějin, ale je stejně důležité na ni nezapomenout. Více podrobností
Kraj opět podpořil hospodaření v lesích a myslivost
Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích a od roku 2023 také myslivost. Letos rozdělí dohromady 3.107.197 korun. Celkem 18 dotací míří k zájemcům v rámci dotačního programu Podpora hospodaření v lesích (2.795.972 korun) a 11 dotací z programu Podpora myslivosti (311 225 korun). Rozhodli o tom na svém květnovém jednání krajští radní. „Lesnický fond Libereckého kraje patří k nejstarším peněžním fondům Libereckého kraje vůbec. Dlouhodobě vyhlašujeme program Podpora hospodaření v lesích, díky němuž chceme zejména podpořit opatření ke zlepšování stavu lesních porostů, ochránit lesy proti škůdcům pokládáním a asanací lapáků a ochranou porostů nátěrem repelenty. Chceme také podpořit rekonstrukce lesních cest a zabezpečit mladé lesní porosty, podporujeme také výstavbu nového oplocení," uvedl Jiří Klápště, náměstek pro životní prostředí a zemědělství.
Nejnovější články
Svoz nebezpečného odpadu a bioodpadu v Jablonci v sobotu 24. května
Noc kostelů na Valdštejně nabídne koncert i prohlídku krovu kaple
VIDEO: V Železném Brodě slavnostně otevřeli nový úsek cyklostezky
Druhé kolo krajského přeboru opět vítězné pro dorostence LIAZU
Hořel rodinný dům v Jablonci, hasiči našli člověka bez známek života
Nejčtenější články
22.05.: Hořel rodinný dům v Jablonci, hasiči našli člověka bez známek života
21.05.: Jablonec nad Nisou ožije čtyřnásobnou dávkou kultury a zážitků
22.05.: VIDEO: V Železném Brodě slavnostně otevřeli nový úsek cyklostezky
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.