Manželský čtyřúhelník na horách pobavil nejen dobrovolníky

19.11.2023 21:57:43 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Manželský čtyřúhelník na horách pobavil nejen dobrovolníky

Ivana Jirešová, Dana Homolová, Vladimír Kratina a režisér Jakub Zindulka, taková byla čtveřice protagonistů ztřeštěné lechtivé komedie Manželský čtyřúhelník na horách, s níž do Jablonce přijela Agentura Fanny Praha.

Veselohra je volným pokračováním úspěšného titulu Manželský čtyřúhelník a dozvíme se v ní spoustu genderových pravd, samozřejmě podaných s humorem a nadsázkou. Vypointovaný příběh nabídl skvělé výkony všech čtyř herců (včetně zaskakujícího Jakuba Zindulky, který je režisérem hry a na pódiu se objevil na poslední chvíli coby náhrada za nepřítomného Martina Sittu).

Na můj vkus však dialogy nabídly přehršel otřepaných vtípků, takže jsem si občas připadala jako při sledování Troškova Kameňáku. Ale nic proti, kdo má tento typ humoru rád, pobavil se královsky. Jedná se o dvouhodinovku na odreagování se, pro zasmání bez zbytečného přemýšlení. Zkrátka jde o typickou řachandu, kterou občas potřebuje každý z nás.

Rozhodně ne náhodou tento titul připravil, ve spolupráci s Městským divadlem Jablonec nad Nisou, Nadační fond GaGo především pro dobrovolníky Libereckého kraje, kterých bylo v publiku plno. A jelikož tito lidé věnují svůj volný čas potřebným, pořádné polechtání bránice pro ně bylo tím pravým ořechovým. Však také divadlem zněl uvolněný smích téměř nepřetržitě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Charitativní Zumba maraton na Smržovce letos jubilejní a poslední
Jaké budou Vánoční řemeslnické trhy v Turnově 2023?
Cenu Ivana Dejmala převzala bioložka Anežka Bartošová
V Krkonoších byl smrtelně postřelen vlk s GPS obojkem
Krajská knihovna vydává básnickou znakoknihu

Nejčtenější články

05.12.: Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
06.12.: Střípky ze zahájení jabloneckého adventu
05.12.: V souboji druhého se třetím uspěli maloskalští volejbalisté

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace