Manželský čtyřúhelník na horách pobavil nejen dobrovolníky

19.11.2023 21:57:43 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Manželský čtyřúhelník na horách pobavil nejen dobrovolníky

Ivana Jirešová, Dana Homolová, Vladimír Kratina a režisér Jakub Zindulka, taková byla čtveřice protagonistů ztřeštěné lechtivé komedie Manželský čtyřúhelník na horách, s níž do Jablonce přijela Agentura Fanny Praha.

Veselohra je volným pokračováním úspěšného titulu Manželský čtyřúhelník a dozvíme se v ní spoustu genderových pravd, samozřejmě podaných s humorem a nadsázkou. Vypointovaný příběh nabídl skvělé výkony všech čtyř herců (včetně zaskakujícího Jakuba Zindulky, který je režisérem hry a na pódiu se objevil na poslední chvíli coby náhrada za nepřítomného Martina Sittu).

Na můj vkus však dialogy nabídly přehršel otřepaných vtípků, takže jsem si občas připadala jako při sledování Troškova Kameňáku. Ale nic proti, kdo má tento typ humoru rád, pobavil se královsky. Jedná se o dvouhodinovku na odreagování se, pro zasmání bez zbytečného přemýšlení. Zkrátka jde o typickou řachandu, kterou občas potřebuje každý z nás.

Rozhodně ne náhodou tento titul připravil, ve spolupráci s Městským divadlem Jablonec nad Nisou, Nadační fond GaGo především pro dobrovolníky Libereckého kraje, kterých bylo v publiku plno. A jelikož tito lidé věnují svůj volný čas potřebným, pořádné polechtání bránice pro ně bylo tím pravým ořechovým. Však také divadlem zněl uvolněný smích téměř nepřetržitě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hořela elektroprodejna v Semilech

K požáru prodejny elektra vyjeli v pátek 17. května po 20. hodině profesionální i dobrovolní hasiči do Špidlenovy ulice v Semilech na rohu Riegrova náměstí. Požár byl zpozorován skrze výlohu a k jeho uhašení hasiči postupně nasadili tři vodní proudy. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kultura v Železném Brodě v květnu
V Lučanech to řidič pořádně rozjel
Podstávkové domy otevřou své dveře. Od Šluknovska až po Frýdlantsko
Na jihu dělba bodů
Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků

Nejčtenější články

20.05.: V Lučanech to řidič pořádně rozjel
18.05.: Město Jablonec rozdalo necelou třicítku Cen pro nadané
18.05.: Kam za sportem a zábavou v kraji od 17. do 19. května

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace