Lyžařský areál v Zásadě před novou lyžařskou sezonou

20.12.2013 20:48:44 | Autor: Miroslav Gorčík | Rubrika: Zprávy | Obce: Zásada

Lyžařský areál v Zásadě před novou lyžařskou sezonou

Odborový svaz skla, keramiky a porcelánu jako majitel a provozovatel lyžařského areálu v Zásadě na Železnobrodsku se neustále snaží vylepšovat poskytované služby, a proto se v začínající lyžařské sezoně návštěvníci tohoto areálu mohou těšit hned na několik významných novinek najednou. O jaké nové služby se jedná konkrétně?

Tak především byly propojeny lyžařské areály v Zásadě a v nedalekých Plavech, takže návštěvníci obou areálů si mohou zakoupit společnou regionální jízdenku s tím, že přeprava mezi oběma areály bude zajištěna přepravní rolbou. Majitelé všech typů regionálních jízdenek budou mít cenu přepravy zahrnutu v ceně jízdenky, ostatní zájemci o nevšední přepravu rolbou s kouzelnou přírodní scenérií na vzdálenost cca 5 km si budou moci zaplatit přepravu zvlášť.

Byl pořízen nový odbavovací systém umožňující nově používat vedle klasických jízdenek i čipové karty. Tím se pro návštěvníky nejenom zvýší odbavovací komfort, ale nový systém umožnil zavést i nové typy jízdenek dosud v areálu nepoužívané, jako např. zvýhodněné rodinné jízdné. Jinými slovy, každý návštěvník si bude moci vybrat z bohaté nabídky druhů jízdenek právě tu, která mu nejvíc vyhovuje a je mu tzv. šitá na míru.

Došlo k  posílení osvětlení hlavní sjezdovky a nově je vybudováno též osvětlení dětské sjezdovky a dětského vleku. Tuto změnu jistě uvítají především návštěvníci, kteří mají malé děti, neboť jim umožní lyžařské aktivity celé rodiny až do 20.30 hod., kdy bude končit večerní lyžování.

Byla výrazně posílena Wi-Fi v celém areálu, takže návštěvníci budou moci zdarma a bez technických omezení využívat po celou dobu internet a být tak říkajíc on line stejně, jako kdyby seděli někde doma či v kanceláři u svého počítače.

Bylo zkvalitněno poskytování stravovacích služeb v restauraci přímo v areálu, která „najela" již z jara na celoroční provoz. Vítanou novinkou je určitě pec na pizzu, která splní přání milovníků této italské pochoutky výběrem z cca 20 druhů, a přitom za velmi přijatelnou cenu.

Ve výstavbě jsou dva dvoupokojové apartmány přímo v lyžařském areálu nad restaurací s celkovou kapacitou až 12 lůžek s tím, že jejich dokončení je plánováno na polovinu ledna r. 2014.

Uvedené novinky nejsou zdaleka jedinými pozitivními změnami v zásadském lyžařském areálu, protože další vylepšení se týkají prakticky všech technických zařízení v areálu a poskytovaných služeb. Je připravena řada dalších příjemných novinek nejenom pro rodiny s dětmi, ale i pro další návštěvníky areálu, ať už jde o „běžné" lyžaře a snowboardisty či např. o ambiciózní amatérské závodníky či pro handicapované lyžaře. Těm všem má lyžařský areál v Zásadě co nabízet. Areál je totiž připraven jim zajistit potřebné služby nejen formou výuky a instruktorů, ale i kompletním technickým servisem od půjčovny kvalitního lyžařského vybavení až po odborné seřízení vlastního vybavení návštěvníků. Zklamaní nezůstanou ani běžkaři, protože nedaleko areálu je možné se napojit na cca 10 km udržovaných běžeckých tratí. Zkrátka a dobře, v Zásadě si najde to své prakticky každý návštěvník.

Přijďte a přesvědčíte se sami!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 49 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Čtvrtfinále Mol Cupu v Jablonci odloženo

Čtvrtfinálové utkání MOL Cupu mezi Jabloncem a Viktorií Plzeň, které se mělo odehrát v úterý 27. února od 18 hodin, je odloženo. Na vině je hustá mlha, která znemožnila regulérní sehrání zápasu. O odložení rozhodl před zápasem hlavní rozhodčí. O náhradním termínu rozhodne řídící orgán soutěže.

Další jablonecká uzavírka kvůli havárii plynu

Kvůli havárii plynového vedení v jablonecké ulici SNP včetně křižovatky s ulicí 5. května jsou připravená od pátku 1. března dopravní opatření na některých linkách městské hromadné dopravy. Změny se týkají linek MHD č. 102, 103 a 108. V obou směrech budou od 1. března zrušené zastávky Podhorská a Podhorská, Vikýř. Toto opatření se netýká školní linky č. 132. Náhradní zastávky pro linky č. 102, 103, 108 budou v ulici Bažantí za křižovatkou s ulicí 5. května. Linka č. 102 a 103 v pracovní dny a linka č. 108 o víkendech pojede z autobusového nádraží ulicí 5. května na náhradní zastávku do ulice Bažantí a dále budou linky pokračovat po své standardní trase.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Štěpán Schubert startuje na Mistrovství světa
Dvě výhry Malé Skály v Chocni po dramatických koncovkách
Naučná stezka provede horním tokem Černé Nisy
Mistrovství ČR veteránů v jablonecké hale se vydařilo
Kraj hledá Památku roku pro rok 2023. Nominace přijímá do 30. dubna

Nejčtenější články

28.02.: Třiceti ředitelům končí funkční období. Kraj proto vyhlašuje konkurzy
27.02.: Víkend jablonecké městské policie byl plný alkoholu
27.02.: Primátor Jablonce přijal bronzového cyklistu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace