Listopadové akce na Sychrově

06.11.2023 16:23:07 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Liberecký kraj

Listopadové akce na Sychrově

Na zámku Sychrov a v jeho areálu se i v listopadu koná mnoho doprovodných akcí. Přinášíme jejich přehled, včetně aktuálních výstav.

Zámek Sychrov je otevřen denně od 10 do 14 hodin. Zámecká zahrada je od 1. listopadu do 31. března uzavřena. V termínu 25. - 26. 11. 2023 budou prohlídky zámku probíhat pouze pro předem objednané skupiny

Novogotický klenot Rohanů (Základní prohlídkový okruh)

Zámek Sychrov nabídne od 1. září nový prohlídkový okruh

(Z důvodu maximální kapacity prohlídky doporučujeme zakoupení vstupenek s předstihem na adrese www.zamek-sychrov.cz). Původní zámecké interiéry obsahující soukromá apartmá majitele zámku a jeho rodiny i reprezentační prostory. Soukromé apartmány Arthura a Gabriely Rohanových Prohlídka interiérů druhého patra východního křídla zámku nabízející návštěvníkům např. pánské hostinské apartmá, orientální salon, kardinálský pokoj, soukromé apartmá Gabriely z Rohanu, kabinet kuriozit, soukromé apartmá Arthura Karla Benjamina Rohana a další. Podrobnosti o otevření okruhu

Zlatý poklad

Trezorová místnost s kolekcí vzácných předmětů ze sychrovských sbírek a sbírkou šperkařských plastik z dílny českého umělce Františka Khynla.

O Arvénské princezně

11. - 12. 11. 2023 10:00 - 15:00
(vstupenky k dostání na adrese www.zamek-sychrov.cz)
Pohádkové prohlídky na zámku Sychrov mají již mnohaletou tradici. Tentokrát je pro vás připravena pohádka O Arvénské princezně. Navštivte spolu s pohádkovými postavami Arvénské království vždy v 10, 11, 13, 14 a 15 hodin. Vstupenky lze zakoupit od 1. 11. 2023

Adventní trhy

25. - 26. 11. 2023 9:00 - 16:00
Adventní trhy na Sychrově mají již dlouholetou tradici. V letošním roce jsme pro vás ale připravili několik novinek! Čeká na vás rozšířený areál prodejních stánků s jídelní zónou, bohatý kulturní program i nově otevřený vstup do areálu zadní bránou přes zahradu. Sobotní otevírací doba tržiště je prodloužena do 18.00 hodin. Upozorňujeme, že do celého areálu je vstup se psy zakázán.

Prohlídka s čerticí

25. - 26. 11. 2023 10:00 - 15:00
(vstupenky k dostání na adrese www.zamek-sychrov.cz). Prohlídka zámku pro děti i dospělé -přijďte si projít vánočně vyzdobený zámek spolu s čerticí! Vstupenky lze zakoupit od 1. 11. 2023.

Související články

Vybrané hrady a zámky zůstávají otevřené i v listopadu
Prázdninové akce na Sychrově
Zámek Sychrov nabídne od 1. září nový prohlídkový okruh

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Josefově Dole zvou na adventní setkání

Obec Josefův Důl, Huť Marie 1904, Infocentrum Josefův Důl zvou na adventní setkání - v neděli 3. prosince se uskuteční v areálu Huti Marie. V nabidce bude kromě občerstvení i adventní, vánoční zboží, drobné dárečky, kalendáře. Během akce vystoupí děti z místní ZŠ a MŠ.  Začátek advetního setkání je ve 14 hodin.

Utkání Jablonce s Teplicemi je kvůli sněhu odloženo

Nezpůsobilá hrací plocha při vydatném sněžení zapříčinila, že se utkání 17. kola Fortuna:Ligy na Střelnici mezi Jabloncem a Teplicemi neodehraje. O náhradním termínu se rozhodne později. Sněhová nadílka zasypala Střelnici také v týdnu před utkáním s Pardubicemi. „Vyhřívání hřiště je v provozu delší dobu, již před utkáním s Pardubicemi, ale největší komplikací před zápasem s Teplicemi je pokračující sněžení. Sníh tedy pomalu odtává, ale připadá další a další. Najet na hřiště s technikou nelze, protože horní vrstva je podmáčená," vysvětlil důvody odložení utkání mluvčí FK Jablonec Martin Bergman.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Charitativní Zumba maraton na Smržovce letos jubilejní a poslední
Jaké budou Vánoční řemeslnické trhy v Turnově 2023?
Cenu Ivana Dejmala převzala bioložka Anežka Bartošová
V Krkonoších byl smrtelně postřelen vlk s GPS obojkem
Krajská knihovna vydává básnickou znakoknihu

Nejčtenější články

05.12.: Pomerančový mítink mladých atletických nadějí se vydařil
06.12.: Střípky ze zahájení jabloneckého adventu
05.12.: V souboji druhého se třetím uspěli maloskalští volejbalisté

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace