Aktuality strana 3769
Cestovatel Šimánek v Jablonci povypráví o Austrálii
15.02.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou | foto (13)
Ocitnete se na druhém konci světa v Austrálii, a přesto neopustíte Jablonec. Pouze však v případě, že 19. února zavítáte do jabloneckého Eurocentra. Proslulý cestovatel Leoš Šimánek seznámí Jablonečany s Austrálií ve své diashow od 15 a 19 hodin. | více
V Junioru a v Alfě promítnou filmy o extrémních zážitcích i sportech, dobrodružství a divoké přírodě
15.02.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
Celovečerní promítání proběhne ve středu 16. února od 17.30 do 22 hodin v jabloneckém kině Junior. O tři dny později, v sobotu 19. února, se stejná akce uskuteční v kině Alfa v Desné od 17 hodin. Diváci uvidí sedm filmů, které je zavedou na různá místa naší planety.
| více
Ples sportovců v Tanvaldu
15.02.2011 | Společnost | Tanvald
Sportovní ples, k poslechu a tanci zahraje kapela Koneckonců, sportovní hala Výšina v Tanvaldu, 18.2.od 20:00.
Kočičí hra v Železném Brodu
15.02.2011 | Kultura | Železný Brod
KOČIČÍ HRA, 19. 2. od 19:00, Městské divadlo Železný Brod. Tragikomedie o příběhu dvou sester, jejichž život dělí železná opona o naději, odvaze a chuti do života. Bilancování dvou stárnoucích sester, z nichž jedna dává přednost spolehlivosti a jistotě, zatímco druhá si v ničem nedokáže udělat pořádek. A přece je to právě ona, kdo přes všechny zklamání a zmatky neztrácí chuť se prát a zvítězit. Hra je zrcadlem duševního utrpení a radostí jedné ze sester, která vede zvláštní dialogy nejen se sebou, ale i se svojí sestrou a s celým okolním světem. Vstupné 50 Kč
Turnaj v člověče, nezlob se
15.02.2011 | Volný čas | Desná v Jizerských horách
Turnaj ve hře "Člověče, nezlob se!", 20.2. od 16:00 v kině Alfa v Desné. Pro děti, které umí počítat alespoň do deseti, na turnaj v Člověče, nezlob se! Tím také začíná otevření klubu "Vosí báň", kam organizátoři zvou každé dítě školou povinné k hrám i povídání. Vstupné na turnaj 30 Kč, pro vítěze připravené krásné ceny! Všichni hráči obdrží pití a tatranku zdarma! Vosí báň bude otevřena každou středu od 17 - 18 hodin, pití v ceně 20 Kč.
Nalezeno článků: 39644, zobrazeno: 37681-37690
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
ŘSD pořádalo koordinační schůzku staveb budoucí komunikace I/35
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) intenzivně pracuje na realizaci přípravných prací silnice I/35 mezi Turnovem a Úlibicemi. Ve středu 18. června proběhla první koordinační schůzka staveb budoucí komunikace I/35. Schůzky se zúčastnili zástupci ŘSD a samospráv, dále projektanti, koordinátor všech staveb a také krajinný architekt. Více podrobností
Od soboty 14. června je dočasně zrušená zastávka Pražská
Od soboty 14. června platí dočasné dopravní opatření pro linky MHD č. 101, 105, 107, 108, 113 a 133. Zastávka Pražská je zrušená, důvodem jsou stavební práce. Jako náhradní dočasně poslouží zastávka U gymnázia.
Nejnovější články
Město kontroluje obsah černých popelnic, polovina se dá vytřídit
Jablonečtí ve finále benátského turnaje padli po penaltách
Obrazem: Na Smržovce otevírali nové kabiny
Náročný víkend hasičů v Libereckém kraji
Nedvězí – výhled, který bere dech
Nejčtenější články
21.06.: Nezvládla v Jablonci couvání a ujela, policie po ní pátrá
20.06.: Ťukanec na parkovišti v Tanvaldě bude mít dohru u soudu
22.06.: Náročný víkend hasičů v Libereckém kraji
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.