Letošní ples v krajské knihovně bude křišťálový

02.01.2024 23:51:48 | Autor: Kateřina Šidlofová | Rubrika: Kultura | Obce: Liberecký kraj

Letošní ples v krajské knihovně bude křišťálový

Krajská vědecká knihovna v Liberci tuto sezonu pořádá svůj tradiční společenský ples v knihovně s novým partnerem - Crystal Valley. Letošní již 11. ples v knihovně tedy bude Křišťálový.

Koná se v sobotu 20. 1. 2024 od 20:00 do 2:00 a předprodej vstupenek je možný na Informační službě ve vestibulu knihovny již od prosince 2023. Cena jedné vstupenky s garancí místa u číslovaných stolů je 450 Kč.

Zájemci se mohou těšit na atraktivní program. V průběhu plesu nás čeká: taneční vystoupení členů baletu Divadla F. X. Šaldy; třpytivá módní přehlídka v režii Crystal Valley a světelná a taneční show Crystalize v podání Fantastic Art Praha. K poslechu a tanci zahraje Domestic Tanvald a diskotéku ve 4. patře bude řídit DJ Coolcat.

Celým večerem bude provázet Lucie Fürstová. Těšit se můžete též na lahodné víno z Moravy, které představí Vinný sklípek u Staňků. Kulinářské speciality a výbornou kávu nabídne Knihovní kavárna. V průběhu večera vás také čeká slosování vstupenek o hodnotné ceny, které nám do tomboly dodali naši partneři.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Klub SK Jívan Bělá oslaví 80 let od založení klubu v sobotu 15. června zápasem proti mistrům Slovanu Liberec. Přijet by měli například Nezmar, Štajner, Gebre Selassie, Janů, Holeňák, Obajdin či Hadaščok. Více podrobností

Dopravní opatření pro linky č. 109 a 131

Pokládka finální asfaltové vrstvy v ulici U Přehrady od pondělí 10. do neděle 16. června je důvodem nového dopravního opatření pro linky č. 109 a 131 (školní linka). Dokončovací práce rekonstrukce ulice U Přehrady, které provádí Krajská správa silnic LK, si vyžádají ještě další změny a omezení dopravy. Po stejnou dobu, tedy od 10. do 16. 6., bude také dočasně zrušená zastávka U Přehrady. Náhradní zastávka pro linky č. 109 a 131 bude v ulici Svatopluka Čecha u plaveckého bazénu. Linky budou jezdit po následující objízdné trase: U Přehrady - Svatopluka Čecha - Mánesova - Palackého, kde se napojují na standardní trasu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Botanická zahrada oslaví Mezinárodní den tropů
Kraj pořídil svým organizacím dalších šestnáct elektromobilů
Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách
Kozel začal výhrou
Obrazem: Zahradní slavnost ZUŠ Tanvald

Nejčtenější články

20.06.: Hasiči zasahovali u požáru domu v Kořenově
20.06.: Řidička s motocyklem havarovala v Plavech
19.06.: Jablonecká nemocnice chce s inovacemi pokračovat

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace