Letní tábor pro rodiny s dětmi na Janovské chatě

13.06.2011 22:10:38 | Autor: | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Letní tábor pro rodiny  s dětmi  na  Janovské chatě

Sobota 2. 7. - sobota 9. 7. 2011 

Ubytování v pokojích bez sociálního zařízení, 1 x tří, 2 x pěti a 1 x sedmilůžkový, na každém pokoji je jedna palanda.

Cena

dospělý 180,- / noc na pevném lůžku
dítě 100,- / noc na pevném lůžku
osoba 50,- / noc na přistýlce či v postýlce nebo ve stanu
děti do 1,5 roku ZDARMA

Při plně obsazené chatě je možnost stanování ve vlastním stanu - místo je cca na 4 stany. Využívat můžete sociální zařízení v chatě.

Společné prostory

společenská místnost pro 20 osob (s televizí a krbovými kamny), obytná kuchyňka se sezením cca pro 12 osob, oddělené WC a sprchy pro muže a ženy.

 

Stravování

Skupina, která se přihlásí na tento pobyt, bude informována o rozpisu jídel a každý se dle vlastního uvážení ujme přípravy jednoho teplého jídla (oběd či večeře) pro celou skupinu. Každý přiveze buchtičku na odpolední svačinky a potraviny na snídaně. Jde o osvědčený a velmi levný způsob stravování. Nekuchařky nebojte se, s vařením si pomůžeme.

 

Program

pro děti i dospělé je připraven celodenní program, kterého se, pokud nechcete, nemusíte účastnit - jde o sportovní hry, stopované, stezky odvahy, výtvarné dílničky... Program je hrazen již z ceny ubytování. Pokud se ho účastní neubytovaní, platí 50,- Kč / rodina (na odměny a materiál)

Platby

Pokud někdo může využít na tento pobyt příspěvek na rekreaci od zaměstnavatele, není problém vám vystavit fakturu. Závazná rezervace místa v chatě se počítá zaplacením zálohy na pobyt a to do konce května 2011 v MC Jablíčko, ve výši 50 % v případě zrušení své účasti na pobytu vám propadá, pokud za sebe nepošlete náhradníky.


Na tuto akci se můžete hlásit na tel: 773 270 271, na emailu matasipkova@seznam.cz nebo osobně v MC Jablíčko.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj podpoří vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami

Liberecký kraj pokračuje v dlouhodobé podpoře vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Rada kraje schválila vyhlášení dotačního programu Systémová podpora vzdělávání žáků v oboru základní škola speciální, jehož cílem je zlepšit podmínky pro vzdělávání dětí se středně těžkým a těžkým mentálním postižením, včetně kombinovaných vad a poruch autistického spektra. Program je určen základním školám speciálním zřizovaným obcemi i soukromými zřizovateli na území Libereckého kraje. Zaměřuje se na podporu takových opatření, která reagují na specifické vzdělávací potřeby žáků a umožňují jim rozvíjet dovednosti v prostředí přizpůsobeném jejich zdravotnímu stavu, kulturnímu zázemí i životním podmínkám. Součástí podpory jsou také úpravy vzdělávání a školských služeb, které usnadňují každodenní práci pedagogů a přispívají ke kvalitnější výuce. „Vzdělávání žáků v základních školách speciálních vyžaduje individuální přístup, odborné zázemí i stabilní podporu. Tento program pomáhá školám vytvářet takové podmínky, aby se mohli žáci rozvíjet v bezpečném a respektujícím prostředí a aby měli pedagogové potřebné nástroje pro svou práci," uvedla Jitka Skalická, radní pro resort školství a sportu.

Žáci Průmyslovky Liberec vytvořili kolekci pro CityZen

Žáci oborů Textilnictví a Oděvnictví se podíleli na vzniku limitované kolekce šál a nákrčníků, která již zamířila do běžného prodeje. Výuka se tak posunula od školního cvičení k reálnému produktu a část výtěžku z jeho prodeje se navíc vrací zpět do školy na podporu dalšího rozvoje textilního a oděvního oboru. Spolupráce byla od počátku koncipována jako skutečné zadání odpovídající standardům komerční značky. Cílem nebylo vytvořit modelový projekt, ale zapojit žáky do reálného procesu vývoje produktu, se všemi nároky na kvalitu, odpovědnost a výsledek. „Pro žáky šlo o zkušenost, která výrazně přesahuje běžnou výuku. Pracovali s vědomím, že jejich výstup nebude posuzován jen ve škole, ale obstojí na trhu. To s sebou nese jinou míru odpovědnosti i motivace a zároveň posiluje jejich profesní sebevědomí," řekla Zuzana Pluhařová, zástupkyně ředitele Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy v Liberci.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Česká smíšená štafeta rozzářila Nové Město
Divočina na závěr jabloneckého soustředění v Turecku
U Mimoně naháněli policisté klokana Kevina
Liberecký kraj začne připravovat svůj nový vizuální styl
Souboj o čelo tabulky druhé volejbalové ligy skončil remízou

Nejčtenější články

22.01.: U Mimoně naháněli policisté klokana Kevina
23.01.: Divočina na závěr jabloneckého soustředění v Turecku
22.01.: Liberecký kraj začne připravovat svůj nový vizuální styl

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace