Letní souznění na Slunkách nabídne tu pravou prázdninovou atmosféru

23.07.2019 10:30:35 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Letní souznění na Slunkách nabídne tu pravou prázdninovou atmosféru

Chcete zažít ten pravý prázdninový mejdan plný skvělé hudby, výborných drinků, a té nejlepší letní atmosféry? Tak přesně takový zážitek vás čeká na přelomu července a srpna na jablonecké přehradě. Sluneční lázně totiž 27. července budou hostit kapely par excelence, konkrétně se na akci, zvané Letní souznění na Slunkách sejdou kapely Vltavín, Životu a ABBA Stars, které od 17 hodin rozezní oblíbené místo nejen Jablonečanů těmi nejlepšími letními peckami.

Všechna tři seskupení budou hrát samozřejmě k tanci i poslechu, personál Slunek přidá ty nejlepší alko i nealko drinky, chybět nebudou oblíbené pochutiny a krom kuchaře se prý pilně připravuje i oblíbený papoušek, který se údajně chystá každého hosta osobně pozdravit.

Pokud patříte k těm, kteří chtějí vědět o účinkujících trochu víc, přinášíme vám i malé nahlédnutí „pod kůži" všech tří kapel.

Vltavím je liberecký acoustic big beat s Romanem Pirochem, Jiřím Šimkem a Davidem Turkem, který více než dvacet let hraje písně z vlastní dílny. Vydali pět CD a známí jsou nejen z hospůdek a klubů, ale i z festivalů, mezi něž patří Stodola Michala Tučného v Hošticích a další. Hráli s Wabi Daňkem, Václavem Neckářem, Věrou Martinovou, Jaroslavem Samsonem Lenkem a dalšími. Jejich koncerty se těší velké a neutuchající oblibě. V rámci prázdninové akce zazní průřez jejich tvorbou i novinky, a to ve dvouhodinovém pásmu.

Životu je hudební skupina, kterou tvoří dle slov kapelníka normální kluci z Liberce. Radim Šlechta, Martin Sluka, Petr Malý a Vojta Peterka s sebou na Slunky přivezou rockem řízlý pop, který prý spolehlivě rozparádí nejen je, ale i publikum. Kapela debutovala singlem Odnikud, který je příjemný, melodický a jak sami tvůrci říkají, lehký a vzdušný. Životu ho natočili ve studiu Resound, které se podílelo na tvorbě zpěvačky Lenny, nebo kapely Mirai. O tom, že se kluci na pódiu snaží zaujmout všemi možnými prostředky, že jsou jejich koncerty neuvěřitelně energické a hudba přitom příjemně melodická se můžete přijít přesvědčiti vy.

Posledním seskupením letní jablonecké parády je ABBA Stars, slavící letos patnácté výročí na scéně. ABBa Stars je tvořena Danem Dobiášem, Beatricí Todorovou, Michalem Vaňkem, Petrou Peterovou, Lucií Vaškových a Genny Ciatti. Od doby svého vzniku se postupně vypracovala až na dnešní post, kdy je jednou z nejúspěšnějších světových revivalových kapel, odehrála přes 1500 vystoupení u nás i v zahraničí a získala si respekt nejen posluchačů, ale i kritiků. Na svém kontě mají dvě CD, mnoho televizních vystoupení i zisk zajímavých ocenění, mezi nimiž nesmíme zapomenout na TF1 francouzské televize, a to v soutěži Nejvěrnější dvojníci světa. Koncert Abba Stars bude právem patřit ke zlatému hřebu prázdninové bombamusicparty. Zveme vás všechny, bude to stát za to.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hudební léto 2019 aneb Přehled koncertů a festivalů na Jablonecku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Čtvrtfinále Mol Cupu v Jablonci odloženo

Čtvrtfinálové utkání MOL Cupu mezi Jabloncem a Viktorií Plzeň, které se mělo odehrát v úterý 27. února od 18 hodin, je odloženo. Na vině je hustá mlha, která znemožnila regulérní sehrání zápasu. O odložení rozhodl před zápasem hlavní rozhodčí. O náhradním termínu rozhodne řídící orgán soutěže.

Další jablonecká uzavírka kvůli havárii plynu

Kvůli havárii plynového vedení v jablonecké ulici SNP včetně křižovatky s ulicí 5. května jsou připravená od pátku 1. března dopravní opatření na některých linkách městské hromadné dopravy. Změny se týkají linek MHD č. 102, 103 a 108. V obou směrech budou od 1. března zrušené zastávky Podhorská a Podhorská, Vikýř. Toto opatření se netýká školní linky č. 132. Náhradní zastávky pro linky č. 102, 103, 108 budou v ulici Bažantí za křižovatkou s ulicí 5. května. Linka č. 102 a 103 v pracovní dny a linka č. 108 o víkendech pojede z autobusového nádraží ulicí 5. května na náhradní zastávku do ulice Bažantí a dále budou linky pokračovat po své standardní trase.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Smržovské kulturní a zábavné akce v březnu
Štěpán Schubert startuje na Mistrovství světa
Dvě výhry Malé Skály v Chocni po dramatických koncovkách
Naučná stezka provede horním tokem Černé Nisy
Mistrovství ČR veteránů v jablonecké hale se vydařilo

Nejčtenější články

28.02.: Třiceti ředitelům končí funkční období. Kraj proto vyhlašuje konkurzy
27.02.: Víkend jablonecké městské policie byl plný alkoholu
27.02.: Primátor Jablonce přijal bronzového cyklistu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace