Kvůli sněžení hasiči odstraňují spadané stromy

06.12.2022 14:14:32 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Železný Brod,Liberecký kraj,Vratislavice nad Nisou,Jablonecko

Kvůli sněžení hasiči odstraňují spadané stromy

Vlivem počasí a padajícího sněhu hasiči od úterního rána zasahovali již u třech událostí spojených s popadanými stromy - v Železném Brodě na Malé Horce, v obci Slaná, části Hořensko a dále hasiči odstraňovali i strom přes komunikaci ve Vratislavicích nad Nisou.

K dalšímu spadlému stromu vyjeli profesionální hasiči ze stanice HZS Liberec do ulice Ještědská v Horním Hanychově. Strom zasahující do vozovky rozřezali a odklidili tak, aby byla komunikace opět bezpečně průjezdná.

Na Harrachov silnice ráno nesjízdná, nyní už ano

Hasiči odstraňují spadlé stromy v Železném Brodě, Slané i Vratislavicích<br />Autor: HZS Libereckého kraje Od brzkých ranních hodin zasypávala Liberecký kraj sněhová pokrývka, která způsobuovala komplikace v dopravě především na Jablonecku a Liberecku. Během několika málo hodin policisté zaevidovali již bezmála desítku dopravních nehod. V souvislosti s tvořící se souvislou vrstvou sněhu na silnici 1/10 ve směru z Mýta na Harrachov se tvořily kolony nákladních vozidel, pro které byl tento úsek zcela nesjízdný. Na místě byli přítomni policisté, kteří regulovali dopravu.

Silničáři se snažili úsek za pomoci techniky plně zprovoznit. „Informujeme řidiče osobních i nákladních vozidel, že sílnice 1/10 v úseku od Tanvaldu do Kořenova je již s opatrností průjezdná. Taktéž je tomu i ve směru na Harrachov," sdělila aktualizované informace tisková mluvčí Policie ČR Adéla Fialová.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

Audemars Piguet Replica Watches https://www.hellorolex.watch/audemars-piguet-c-2.html

omega replica watches https://www.hellorolex.watch/omega-c-30.html  

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Maršovicích se na sněhu srazila dvě auta
Na zasněžené vozovce ve Zlaté Olešnici zůstalo auto po smyku na boku
V Nové Vsi nad Nisou se přetočil přes střechu a skončil s autem v potoce
Hořel kamion na silnici I/35 ve směru na Turnov
Hasiči zasahovali u požáru osobního auta v Jablonci

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec uzavře strategii MA21

Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.

Od 3. dubna budou pokračovat práce na silnici z Výpřeže do Světlé

Od 3. dubna 2023 budou po zimní pauze pokračovat stavební práce na silnici vedoucí z Výpřeže do Světlé pod Ještědem. Rekonstrukce úseku bude pokračovat s částečným omezením provozu, a to až do 30. června letošního roku. Na místě nebudou primárně řídit dopravu semafory, ale řidiči se budou orientovat zejména díky svislému dopravnímu značení. Světelné signalizační zařízení použijí stavaři pouze výjimečně v místě některých zatáček, a to po ukončení prací ve dne. Poslední fází bude pokládání asfaltu, vytváření krajnic a dopravního značení, a to od 1. do 16. července letošního roku. V té době bude silnice zcela uzavřena.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Botanická zahrada pomůže studentům Technické univerzity v praxi
Velikonoční jarmark na Bělišti se koná od 31. března do 2. dubna
V Železném Brodě se srazila dvě auta
Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
Primátor Vele předal městskou medaili lyžaři Pavlu Linkovi

Nejčtenější články

27.03.: Kvůli spadlému stromu byla uzavřena silnice ze Smržovky do Tanvaldu
28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace