Aktuality strana 3566
Smržovku ovládnou slavnosti
12.08.2011 | Kultura | Smržovka
Podivuhodné zážitky nachystali ve Smržovce. Mimojiné zatančí psi či si místní zastřílejí na starostu. Na návštěvníky čekají koncerty, divadla nebo soutěže. Velice rozsáhlý a pestrý je program 20. ročníku Letních slavností Eurion 2011. Proběhnou od pátku 19. do neděle 21. srpna. | více
Statečné srdce získá nevěstu
12.08.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
19. 8. /pátek/ 20.30 Letní kino | více
Thor
12.08.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
17. - 18. 8. /středa - čtvrtek/ 21.00 Letní kino | více
Green Lantern (3D)
12.08.2011 | Kultura | Jablonec nad Nisou
22. - 24. 8. /pondělí - středa/ 20.00 kino Radnice | více
Nalezeno článků: 40532, zobrazeno: 35651-35660
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Likvidace havárie vodovodu v jablonecké ulici Pražská
V úterý 17. března v ranních hodinách započne likvidace havárie vodovodu v jablonecké ulici Pražská (silnice I/14). Oprava potrvá několik dní a vyžádá si uzavírku jednoho jízdního pruhu, přičemž autobusy MHD budou moci s opatrností projíždět oběma směry. Pro ostatní provoz povede objízdná trasa ulicemi Skřivánčí, Vodní, U Nisy a dále variantně na ulice Budovatelů / Liberecká.
Nejnovější články
Ochotníci z Děčína přivezou Loupežnické koření
Body odevzdalo i béčko Jablonce
Strážníci měli napilno: rychlá jízda, zmatený muž i silně opilí lidé
V Jablonci obnovují plynárenskou síť, ovlivní i provoz MHD
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Nejčtenější články
16.03.: Strážníci měli napilno: rychlá jízda, zmatený muž i silně opilí lidé
15.03.: Samaritáni z Jablonce věnovali další body tonoucímu
16.03.: V Jablonci obnovují plynárenskou síť, ovlivní i provoz MHD
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.