Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Mladší dorost Baumitu pokořil lídra tabulky

09.11.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou
Skvělého výsledku dosáhli mladší dorostenci FK Baumit Jablonec v předposledním utkání české ligy mladšího dorostu. Domácí tým dokázal porazit vedoucí celek tabulky Příbram 1:0. Tento výsledek je o to cennější, že domácí hráli v deseti. | více

Děti z Nové Vsi mohou do školy bezpečněji

09.11.2010 | Zprávy | Nová Ves nad Nisou | foto (1)
Alespoň o trochu klidnější mohou být rodiče dětí z Nové Vsi nad Nisou. U zdejší základní školy totiž konečně po letech vznikly chodníky tvořící základ budoucího přechodu pro chodce. | více

Voda pro Lišný a Malou Skálu zdraží o dvě koruny

09.11.2010 | Zprávy | Líšný
O více než dvě koruny na téměř 72 korun za kubík stoupne cena vody pro města a obce sdružená ve Vodohospodářském sdružení Turnov. Tam patří i dvě obce z Jablonecka - Lišný a Malá Skála. Za nárůstem cen jsou chystané investiční akce sdružení, pracovat se bude i na vodovodu a kanalizaci na Malé Skále. | více

Úspěch nejmladších moderních gymnastek v Jihlavě

Dva kolektivy gymnastek TJ Sokol Jablonec – SPORTCENTRUM se zúčastnily minulou sobotu přátelského závodu moderních gymnastek ve společných skladbách a vybojovaly dvě medaile. V 0. kategorii děvčat ročníku narození 2004 a mladší obsadila jablonecká děvčata první místo a získala zlato, starší děvčata ročník narození 1999 a mladší získala bronzovou medaili.  | více

Jan Fendrich mistrem světa v kickboxu

08.11.2010 | Sport | Rádlo | foto (1)
Malý provinční klub Iron Fighters Kick boxing Rádlo vychoval nového mistra světa v kickboxu - Jana Fendricha. Kickboxer získal svůj titul na právě skončeném Mistrovství světa asociace ISKA (international sports kickboxing asociacion), které se konalo od 2. - 7. listopadu 2010 ve španělském Alicante.
| více

Mírová zdolala Jeníšovice 4:1

08.11.2010 | Sport | Jenišovice
FC ATAX Jeníšovice čekal velmi těžký soupeř, když jeli na hřiště Mírové pod Kozákovem v dalším kole I. B třídy východ. Poločasové skóre bylo slibné 1:1, ale ve druhém poločase Mírová předvedla, proč je na druhém místě tabulky a zvítězila 4:1. | více

Zásadu povede současná starostka a šéf palírny

08.11.2010 | Zprávy
Zásada bude mít i další čtyři roky v čele ženu. Post starostky uhájila Libuše Ducháčková z uskupení Naše Zásada, které má v jedenáctičlenném zastupitelstvu pět zástupců. | více

Nováček přeboru Camel útočí na špici přeboru

08.11.2010 | Sport | Lučany nad Nisou
Camel, jako nováček přeboru, se tlačí na medailové pozice, a tak neměl mít s posledním týmem tabulky problémy, což se nepotvrdilo. Na vině jsou hlavně střelci Camelu, kteří v zápase zahodili, co se dalo, jinak hosté odjeli s debaklem. Nakonec byli ambiciózní domácí borci rádi za jedinou proměněnou příležitost v začátku druhého poločasu. | více

Kokonín zvládl poslední utkání sezony

08.11.2010 | Sport | Janov nad Nisou
Domácí Kokonín hostil na svém hřišti soupeře z Janova nad Nisou v soutěži okresního přeboru. Poslední utkání podzimu vyznělo pro domácí, když už v poločase vedli 2:0. V druhé půlce přidali také dva góly do sítě Janovských a zaslouženě zvítězili. | více

V Rychnově zůstává starostou Chlouba

08.11.2010 | Zprávy | Rychnov u Jablonce nad Nisou
Vedení Rychnova u Jablonce zůstává beze změny. „Starostou zvolilo pondělní ustavující zastupitelstvo Františka Chloubu, místostarostou je Tomáš Hofrichter," sdělil Jan Tomsa, tajemník rychnovské radnice. | více

Nalezeno článků: 38450, zobrazeno: 37951-37960