Koncert folk rockové kapely
15.02.2011 13:20:15 | Autor: tk | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou
18. 2. / pátek / 20 hodin / Neřež. Koncert folk rockové kapely Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského. Nová sestava, nové CD, hudba k právě promítanému filmu Román pro muže. Jako host vystoupí jablonecké Berušky. Klub Na Rampě v Jablonci.
Kapela Neřež vznikla v roce 1998 jako pozůstatek Kapely Jaromíra Nohavici. Jejím jádrem se stali Zdeněk Vřešťál a Vít Sázavský, zakládající členové skupiny Nerez. Proto ona podobnost v názvu.” Jsme volným pokračováním Nerez, bohužel už však bez Zuzany Navarové. Vydali už 4 studiové desky (2x Monitor EMI, BMG, Indies) a právě točí jubilejní pátou. Napsali muziku k filmu Román pro muže, který už navštívilo v Čechách a na Slovensku více než půl milionu diváků! Věří, že alespoň někteří vydrželi až do konce - v titulcích zpívá písničku Jednou tu nebudeme Miroslav Donutil.
Vít Beneš - klávesové nástroje, akordeon, bicí nástroje, zpěv (hraje: s Neřež a United Flavour )
Filip Benešovský - baskytara, kytara, piano, zpěv (hraje: s Marií Rottrovou, Neřež, Taliesyn, Romanem Dragounem atd. Samostatnou kapitolou jsou jeho adaptace děl Pink Floyd. Zejména „The Wall” a „Dark Side Of The Moon”)
Robert Fischmann - flétny, perkuse, zpěv ( hraje: ve skupinách Neřež, Taliesyn, Bran, Before Breakfast, Linha Singers, Dušan Černák Qt., Jakub Zahradník Qt.)
Vít Sázavský - zpěv, akustická kytara, viola, perkuse (hraje: ve skupině Neřež, též s Marií Rottrovou)
Zdeněk Vřešťál - akustická kytara, foukací harmonika, zpěv (hraje: ve skupině Neřež )
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Zemřel Imrich Bugár, dlouholetý manažer turnovského mítinku
Atletickým fanouškům přinášíme smutnou zprávu, že ve středu 8. dubna zemřel diskař Imrich Bugár, dlouholetý manažer atletického Memoriálu Ludvíka Daňka v Turnově. Zanedlouho - 14. dubna by přitom oslavil 71 let. Více podrobností
Hasiči – lezci zachránili u Semil paraglidistu i zraněného ferratistu
V úterý 24. března odpoledne měli hasiči - lezci z centrálních hasičských stanic Semily a Liberec velmi napilno. Semilští lezci na dvou různých místech zachránili dvě osoby - paraglidistu v nesnázích a zraněného muže na ferratě u Semil, tam zachraňovali společně s libereckými kolegy. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří
Nejnovější články
Krucipüsk s Basikovou a přáteli zahraje v tanvaldské hale
Postup rekonstrukce sítí v jablonecké ulici Lidická
Tanvaldské hudební jaro 2026 zahájí Václav Hudeček
FOTO: V obci Horka hořel průmyslový objekt, škoda je 300 milionů
Jablonecký strážník pomohl mladému muži v centru města
Nejčtenější články
09.04.: Jablonecký strážník pomohl mladému muži v centru města
08.04.: Jablonecké muzeum mění název
09.04.: Dubnové uzavírky a dopravní omezení v Jablonci nad Nisou
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.