Komedie Už tě mám dost pobavila jablonecké publikum

22.09.2022 20:26:42 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Komedie Už tě mám dost pobavila jablonecké publikum

Sychravým dnům se postavili příznivci Městského divadla Jablonec nad Nisou a dorazili si nechat rozproudit krev při sledování komedie Už tě mám dost, kterou přivezla do našeho kulturního stánku 3T Promotion Praha.

Pod režijním vedením Antonína Procházky zhlédlo zaplněné divadlo příběh plný anglického humoru a vtipných gagů, popisující život dvou rodin, v nichž partneři prožívají krizi středního věku. Jak odstranit ze vztahu stereotyp a čím si zpestřit život ukazuje v hereckém koncertu především Saša Rašilov.

Jeho partnerkou na jevišti je jeho skutečná žena Lída Rašilovová, divadelním synem Milan Peroutka a nechybí skvělý Miloslav Mejzlík v roli dědečka. Druhý pár utvořil Martin Písařík s Denisou Nesvačilovou. Všichni protagonisté pak rozehráli, ve zhruba 110 minutách, přehlídku peripetií, které mohou ve vztahu po sedmnácti letech nastat. Krom pesimismu ovšem nabízí i řadu návodů, jak se problémům vyhnout či je alespoň mírnit. Některé způsoby se nám mohou líbit více, jiné méně, ale o tom ten život je.

Každopádně se publikum po celou dobu náramně bavilo, hlasitý smích se ozýval po celou dobu a závěrečné ovace byly bouřlivé a srdečné. Za sebe mohu říci, že jsem si o něco více užívala první polovinu představení, po přestávce již bylo tempo hry pomalejší a očekávanější. Přesto mohu říci, že komedie Už tě mám dost splnila hlavní úkol všech veseloher, dokázala pobavit, a o to šlo. Dovolím se rozloučit slovy Michala z Jablonce, který ve foyer prohlásil: „Přestože jsem minutu dopředu věděl, co bude následovat, zasmál jsem se od srdce. Nebyl tam jen anglický humor, zazněly i české slovní hříčky, a to mám rád."

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v září

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.

Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou se dočasně stěhuje

V následujících dnech začne stavební rekonstrukce objektu Policie České republiky Územního odboru v Jablonci nad Nisou v ulici 28. října 10, ve kterém měli své zázemí kriminalisté z Oddělení obecné kriminality. Z tohoto důvodu budou kriminalisté Oddělení obecné kriminality dočasně po dobu trvání stavební rekonstrukce působit od 15. září 2022 v budově Policie České republiky Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou v ulici 5. května 60.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Začíná Krakonošův divadelní podzim. Novinkou je Cena diváka
V krajské knihovně připravují Elektrohrátky
Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.
V Rokytnici nad Jizerou pořádají Svatomichaelskou pouť
Řidička přejela na Smržovce do protisměru

Nejčtenější články

27.09.: Řidička nezvládla projet zatáčku pod Dolní Černou Studnicí
29.09.: V Jablonci bude vést město čtyřkoalice
29.09.: Řidička přejela na Smržovce do protisměru

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace