Jsme s vámi již 10 let!

01.02.2021 17:46:19 | Autor: Jiří Endler a Petr Ježek | Rubrika: Zprávy | Obce: Huntířov,Příchovice,Maršovice,Pulečný,Nová Ves nad Nisou,Rádlo,Lučany nad Nisou,Rychnov u Jablonce nad Nisou,Dalešice,Plavy,Smržovka,Velké Hamry,Držkov,Zlatá Olešnice,Jílové u Držkova,Frýdštejn,Jenišovice,Koberovy,Líšný,Loužnice,Malá Skála,Pěnčín,Radčice,Skuhrov,Vlastiboř,Zásada,Janov nad Nisou,Bedřichov,Albrechtice v Jizerských horách,Desná v Jizerských horách,Jiřetín pod Bukovou,Josefův Důl,Kořenov,Bzí,Jablonec nad Nisou,Tanvald,Železný Brod,Jizerské hory,Harrachov,Liberecký kraj,Vratislavice nad Nisou,Jablonecko

Jsme s vámi již 10 let!

Zpravodajské portály ze skupiny Naše Jablonecko, s. r. o., patří mezi nejsledovanější seriózní zpravodajské weby v daných regionech. Portál Naše Jablonecko je jedničkou v počtu fanoušků na facebooku a hlavně čtenosti webu v okrese Jablonec nad Nisou, portál Naše Pojizeří totéž splňuje v okrese Semily.

Skupina Naše Jablonecko, s. r. o., existuje od konce roku 2010 a získala i bez podpory velkých finančních skupin oblibu a přízeň tisíců čtenářů. Zejména díky tomu, že přináší aktuální originální a na nikom nezávislé všeobecné regionální zpravodajství. Přinášíme kontinuální zpravodajství z fotbalu, atletiky, lyžování i většiny dalších sportů, byli jsme u mnoha kauz, nehod a objevů, přinesli mnoho rozhovorů se sportovci (Michela Mlejnková, Tomáš Portyk, A. S. Helcelet, Nikol Kučerová, Bára Hůlková, Tereza Vokálová, Zuzana Hejnová, Hana Havlíčková, Kateřina Janatová či Veronika Vítková) a osobnostmi z kultury (Jan Hřebejk, Jaroslav Rudiš, Jan Kraus, Jiří Menzel, Jiří Mádl, Olga Špátová, Jiří Strach, Ondřej Sokol nebo Tomáš Pospíšil). Za uplynulý rok jsme také přinášeli jedno z nejobsáhlejších zpravodajství o koronaviru v Libereckém kraji.

Portály Naše Jablonecko a Naše Pojizeří sleduje aktuálně v průměru 8 tisíc čtenářů denně, weby mají v součtu 15 tisíc fanoušků na facebooku, spolu s podpůrnými skupinami a profily (Naše Liberecko, Krásky z Pojizeří a Českého ráje, Jilemnicko, Jablonecko a Semilsko) je to již téměř 20 tisíc fanoušků. V roce 2020 začaly naplno fungovat i naše profily na dalších sociálních sítích na twitteru a instagramu, které si brzy získaly a získávají oblibu stovek dalších fanoušků.

Přinášíme denní zpravodajství z celého Jablonecka a Semilska i Libereckého kraje. Za deset let bylo zveřejněno na všech našich webech přes 68 tisíc příspěvků. Denně přibude od pěti do dvaceti originálních nových článků. Přinášíme zprávy o dění, jež život lidem v našem regionu přináší. Kromě zpravodajských a publicistických žánrů, zde najdete i originální obrazové zpravodajství formou fotografií a videí. To vše pro vás připravuje skromný tým lidí.

Děkujeme za vaši přízeň i za tipy, fotografie, podněty a nápady, které nám posíláte.

Jiří Endler a Petr Ježek

PS: V roce 2020 sledovalo i přes nouzový stav kvůli koronaviru portál Naše Jablonecko podle Google Analytics 280 344 čtenářů, kteří zobrazili 1 435 247 stránek! Portál Naše Pojizeří sledovalo 204 933 čtenářů, kteří zobrazili 1 015 961 stránek!

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dlouholetý tiskový mluvčí horské služby Zeman odchází

Po téměř třinácti letech služby odchází z pozice tiskového mluvčího Horské služby ČR Radek Zeman, nahrazen bude profesionálním horským záchranářem. Rozhodnutí vedení HS o změnách na této pozici je důsledkem částečné reorganizace, kterou Horská služba ČR o.p.s. nyní prochází. „Chceme se přiblížit způsobu práce jiných složek Integrovaného záchranného systému. Například Zdravotnická záchranná služba má tiskové mluvčí řešené formou částečného úvazku při práci záchranáře. Stejným směrem půjdeme nyní i my," komentoval situaci René Mašín, náčelník Horské služby ČR. Dodal, že jméno a kontakty na nového mluvčího budou známy nejpozději 1. prosince. Radek Zeman (1963) působí v Horské službě od 1. února roku 2010 a postupně nastavil dnes používané způsoby mediální komunikace HS. V médiích působil od roku 1990, podílel se na denním zpravodajství i publicistice v tištených titulech i v televizních stanicích. Od roku 2001 pracoval jako konzultant v renomovaných PR agenturách.

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Retro výstava v jabloneckém muzeu přináší sklo období socialismu
V Železném Brodě startuje seriál cestovatelských přednášek
Ve Mšeně hasiči likvidovali požár auta
Harcovská přehrada chrání Liberec před velkou vodou. Čekají ji proměny
Dodatečně přiznaná dotace si vynutila aktualizaci projektu

Nejčtenější články

01.10.: Hasiči zasahovali u požáru střechy chaty v Desné
04.10.: Ve Mšeně hasiči likvidovali požár auta
02.10.: Provoz křižovatky u jablonecké radnice budou řídit semafory

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace