JBC Fest se po roce vrací do Jablonce, druhý ročník na novém místě!

27.06.2017 14:44:29 | Autor: Jana Veselá, Václav Novotný | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

JBC Fest se po roce vrací do Jablonce, druhý ročník na novém místě!

Po roce je zpět JBC Fest, festival pro Jablonec nad Nisou, se svým druhým ročníkem. „Naším snem bylo uspořádat festival v Jablonci nad Nisou, který si vybuduje svoji tradici a do Jablonce se bude vracet každý rok,“ řekl jeden z hlavních organizátorů hudebního festivalu Tomáš Slavík.

Oproti loňskému roku se organizátoři rozhodli pro změnu místa, a přesouvají se tak z jablonecké přehrady do spodní části skiareálu Dobrá Voda, JBC bikepark, kde budou pro návštěvníky nachystané dvě stage, na kterých se představí celkem 26 kapel a několik DJs a to jak z české, tak světové scény. Hudební produkce začne lehkým warm upem už ve čtvrtek 29. června, kdy se představí kapely The Scoffers, The Atavists a Hentai Corporation. V pátek a sobotu se pak těšit můžete například na matadory jako jsou Monkey Business, Wohnouti, Dymytry nebo N.O.H.A. či američtí punkáči Total Chaos. Z lokálních kapel se pak představí třeba Super Hero Killers, turnovští De Bill Heads, Deflect nebo Johnny John.

„Pro změnu místa jsme se rozhodli, abychom nabídli návštěvníkům zase o kousek lepší a větší show. Prostředí dobře známe z pořádání naší druhé akce JBC 4X Revelations (ta se uskuteční tamtéž 15. 7. 2017) a dobré vztahy máme také s okolními obyvateli, kterých si moc vážíme a za jejich trpělivost a spolupráci moc děkujeme!," říká Slavík. „Velký dík patří samozřejmě také městu Jablonec nad Nisou, který nám uskutečnění festivalu umožňuje!"

JBC Fest 2017<br />Autor: Archiv JBC Fest V současné chvíli jsou v předprodejní síti TicketPortal zlevněné celofestivalové, tedy třídenní, vstupenky. Na místě pak bude možné mimo ně koupit i jednodenní vstupenky na konkrétní dny.

Těšíme se na všechny návštěvníky, předprodej napovídá, že se sejdeme v hojném počtu a užijeme si společně druhý ročník JBC FESTu, našlapaného muzikou. Tak nezapomeňte, 29. 6. - 1. 7. 2017 ve skiareálu Dobrá Voda! Kompletní informace a rozpis kapel naleznete na www.jbcfest.cz.

Program:

Čtvrtek: The Scoffers, The Atavists, Hentai Corporation
Pátek: Super Hero Killers, UDG, N.O.H.A., Wohnout, Cocotte Minute, Deflect, F.A.King, Censorshit, Nežfaleš, Total Chaos, První Hoře
Sobota: Imodium, Dymytry, De Bil Heads, Circus Problem, Monkey Business, D´Branx, Kohout Plaší Smrt, Xavier Baumaxa, Skywalker, Backfist

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Jablonecký Tajvan obsadili hudební fanoušci při JBC Fest
JBC Fest startuje první ročníkem v srpnu na Tajvanu v Jablonci

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo
Jirka Zemler oslavil 85!!!
A bude zase skupina o záchranu
Řidiči mohou o víkendech nechat vozidla v libereckém parkovacím domě
Jarní koncerty v bozkovské sokolovně zakončí Brutus

Nejčtenější články

18.04.: Do centra Liberce přináší kousek exotiky Papilonia – motýlí dům
17.04.: Kvalifikace o 1. volejbalovou ligu pokračuje
17.04.: Program Kulturního centra Vratislavice 101010 v dubnu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace