Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Desná v derby deklasovala Brod

24.10.2010 | Sport | Desná v Jizerských horách | foto (16)
Krajský přebor nabídl příznivcům fotbalu v Desné derby 12. kola, ve kterém domácí borci porazili Železný Brod vysoko 4:0. Fotogalerie zde.
| více

Na kurzu ukážou, jak správně připoutat dítě v autě

24.10.2010 | Zprávy | Jablonec nad Nisou
Kurz silniční bezpečnosti pro maminky s dětmi uspořádají za několik týdnů na autodromu v Sosnové u České Lípy. Podle studie, kterou mají organizátoři k dispozici, jezdí v autě kolem 60 procent dětí špatně připoutaných. Kurzu se mohou zúčastnit také maminky z Jablonecka. „Program i svoz je plánován, přičemž bude zdarma," řekla za jablonecké Mateřské centrum Jablíčko Andrea Pravcová. | více

Košťálov nedokázal zastavit rozjeté Hamry

24.10.2010 | Sport | Velké Hamry
Ve 12. kole fotbalové I.A třídy porazily Velké Hamry Košťálov těsně 1:0, když jedinou branku utkání dal v 80. minutě Prousek ml. | více

Dorost Desné dokázal vybojovat remízu

24.10.2010 | Sport | Desná v Jizerských horách
V dalším domácím utkání Krajského přeboru se předvedli dorostenci Desné hrající s týmem Pěnčín/Turnov. Domácí nejdříve prohrávali 0:2, ale do konce zápasu dokázali stav srovnat, díky dvěma přesným ranám Kořínka. Tento hráč si vyrovnávací gól schoval až na úplný závěr zápasu a v devadesáté minutě skóroval na konečných 2:2.
| více

Tanvald potvrdil vedoucí postavení

24.10.2010 | Sport | Rychnov u Jablonce nad Nisou
V posledním zápase OP mladších žáků hostil vedoucí tým tabulky Tanvald soupeře z Rychnova. Tanvald jasně potvrzoval roli favorita a už v poločase si vypracoval náskok 3:0. V druhé části hrací doby navyšoval a nakonec zvítězil 6:0. Blýskl se především domácí Vaníček, který vstřelil hattrick, Čarda přidal další dva góly a jeden přidal Vágner. | více

Poslední zápas Mšena přinesl vítěze až po penaltách

24.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou
V posledním zápase podzimu hostilo v OP mladších žáků Mšeno tým z Harrachova. Utkání skončilo nerozhodně 2:2, a tak rozhodovaly penalty. V nich byl nakonec úspěšnější tým Mšena, který zvítězil na pokutové kopy 3:2. | více

Dorostenci doma porazili Třeboň

24.10.2010 | Sport | Jablonec nad Nisou | foto (8)
Další kolo 2.ligy mladšího dorostu odehráli jablonečtí házenkáři proti Třeboni, po prospaném 1.poločase se rozehráli a připsali si další 2 body do tabulky. Fotogalerie zde.
| více

Mladší žáci Hamrů své šance proměnit nedokázali

K dalšímu utkání KP mladších žáků zajížděli hráči Velkých Hamrů na hřiště do Jilemnice. Rozhodnuto bylo už pomalu po první půlce, kterou hosté prohráli 4:1, i když to byli oni, kdo se trefil první. V druhé půlce svým zlepšeným výkonem a předváděnou hrou si Velké Hamry vypracovaly dostatek šancí, ale hřešily především na jejich neproměňování. Nakonec s Jilemnicí prohráli 5:1. | více

Brod si domů odvezl 3 body

24.10.2010 | Sport | Železný Brod
Ve dvanáctém kole vyjížděl dorost Železného Brodu k utkání KP staršího dorostu na hřiště Košťálova. Úvod zápasu patřil domácím, kteří vyhráli první pětačtyřicetiminutovku 1:2. Po změně stran se skóre měnilo už pouze z pokutových kopů, které oba týmy proměnily, a Brod si tak odvezl vítězství 2:3. | více

Lidé chtějí na vánočních dárcích šetřit

Méně peněz letos vydají za Vánoce Češi. Více než polovina lidí v průzkumu agentury Sanep připustila, že finanční krize a připravovaná úsporná vládní opatření ovlivní množství dárků pod stromečkem.  Většina dotázaných, kteří představují reprezentativní vzorek domácností, také uvedla, že se nehodlá kvůli nákupu vánočních dárků zadlužit. | více

Nalezeno článků: 38279, zobrazeno: 38061-38070

Turnovská Špéra slavila 140. výročí založení

O uplynulém víkendu se na turnovské Špéře konaly oslavy 140. výročí založení školy. Akce se zúčastnila řada významných hostů, jako například náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Jiří Čeřovský, dále inspektorka ČŠI Mgr. Jitka Šafaříková, představitelé významných sponzorů školy, ředitelé škol, zástupci sociálních partnerů a řada dalších. Přijelo také mnoho bývalých studentů z celé republiky, sešli se bývalí pedagogové a zaměstnanci školy, ale škola byla otevřená i pro širokou veřejnost v rámci Dnů otevřených dveří, které byly součástí oslav. Více podrobností a fotografie