Jablonečtí strážníci pomohli zachránit život

23.11.2020 19:42:22 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonečtí strážníci pomohli zachránit život

Když hlídka jablonecké městské policie po telefonickém oznámení vyjela do ulice Palackého, měla v přilehlém parčíku podle hlášení najít silně podnapilého muže. Vše ale bylo jinak.

„Strážníci na místě opravdu nalezli muže, který se zdál opilý. Byl velmi malátný a chvílemi upadal až do bezvědomí. Policisté přístrojem Dräger muží zkontrolovali dech a přístroj alkohol vyloučil," konstatoval Miloslav Lejsek z MP Jablonec nad Nisou. Podle jeho slov stačil muž hlídce říci, že má problémy s tlakem, který léčí medikamenty. „Strážníci proto neprodleně přivolali rychlou záchrannou službu. Do jejího příjezdu s mužem komunikovali a udržovali jej při vědomí," dodal Lejsek.

Lékař ze záchranky muže vyšetřil a okamžitě nechal převézt do nemocnice. Strážníkům sdělil, že každé další prodlení by dotyčného zřejmě stálo život, proto svým včasným zásahem výrazně přispěli k jeho záchraně.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kamerový systém v Jablonci stárne, chtějí jej modernizovat
Žena okradla seniorku v jablonecké prodejně Albert
Listopadové střípky z městské policie Jablonec
Dvanáctiletí chlapci v Jablonci úmyslně zničili hřiště
Městskou policii Jablonec povede dosavadní zástupce ředitele

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hasiči – lezci zachránili u Semil paraglidistu i zraněného ferratistu

V úterý 24. března odpoledne měli hasiči - lezci z centrálních hasičských stanic Semily a Liberec velmi napilno. Semilští lezci na dvou různých místech zachránili dvě osoby - paraglidistu v nesnázích a zraněného muže na ferratě u Semil, tam zachraňovali společně s libereckými kolegy. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří

Ve středu 8. dubna bude uzavřený magistrát v Komenského ulici

Ve středu 8. dubna bude celý den zcela uzavřené pracoviště jabloneckého magistrátu v Komenského ulici. Občané si své záležitosti budou moci vyřídit hned další den, ve čtvrtek 9. dubna, kdy bude prodloužená pracovní doba do 17 hodin. Důvodem uzavírky pracoviště magistrátu v Komenského ulici je odstávka vody.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké muzeum mění název
Liberecký kraj vyvěsil romskou vlajku
Snížení jabloneckého béčka už přišlo pozdě
Městská policie řešila zdravotní komplikace i silně opilého muže
Od dubna začíná hradozámecká sezona

Nejčtenější články

08.04.: Jablonecké muzeum mění název
06.04.: Jablonec na sousedská setkání i tradiční akce rozdělí 67 tisíc korun
07.04.: Snížení jabloneckého béčka už přišlo pozdě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace