Jablonecký triatlon se vydařil I. – úspěšné souboje žactva

10.08.2014 10:41:02 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecký triatlon se vydařil I. – úspěšné souboje žactva

Po pěti letech uspořádal jablonecký TRI CLUB v novém pořadatelském složení opět tradiční závody v triatlonu na jablonecké přehradní nádrži Mšeno, kterého se za krásného počasí zúčastnilo v několika kategoriích téměř 150 triatlonistů. V těch dětských na start nastoupila v 8 kategoriích necelá padesátka odhodlaných závodníků a závodnic, která předváděla bojovné výkony, které by mohly být příkladem i některým profesionálním sportovcům.

Na plaveckých tratích v jablonecké přehradě se v samotném závodě určilo pořadí do cyklistické trati, která byla nově instalována na silnici U přehrady až na Palackého třídu. Běžecká trať byla v prostoru pod hrází přehrady a na ní. V žákovských kategoriích měla jablonecká Bižuterie několik žahavých želízek v ohni soubojů (viz snímek kategorie staršího žactva). Právě zde vítězství poměrně suverénně vybojoval Martin Semerád, který reprezentuje Jablonec, ale na plaveckou část jej v Liberci připravuje zkušená trenérka Šafránková. Po vleklém zranění se vrátila a bronz vybojovala nadějna Bára Antošová, následována svými oddílovými kolegyněmi. Bronz mezi mladšími žáky vybojoval plavec Václav Veverka (Triatlon Jbc), který v běhu nestačil na běžce Jirku Tuže z Liberce.

Výsledky:

žáci (nar. 2006): 1. Tomáš Štolba (Soses) 16:44,8
žákyně (2006): 1. Jana Kareisová (Author Liberec)
žáci nejmladší (2005): 1. Hynek Hrdlička (Jinřichův Hradec) 13:55,3
žákyně nejmladší (2005): 1. Magdaléna Teplá (Újezd nad Lesy) 17:22,2
žáci mladší (2003-04): 1. Jiří Tuž (Dukla Liberec) 13:21,0, 3. Václav Veverka (Triatlon Jbc) 14:25,4
žákyně mladší (2003-04): 1. Karolína Bedrníková (Slavia Praha) 13:22,9, 3. Bára Matošková (Author Liberec) 14:50,9, 5. Leontýna Matoušková (Triatlon Jbc) 15:24,6, 7. Rozálie Bělinová (Bižuterie) 15:34 min.
žáci starší (1999-2000): 1. Martin Semerád (Bižuterie Jablonec).
žákyně starší (1999-2000): 1. Klára Zábojníková (Titan SC) 44:53,1, 3. Bára Antošová 46:04,7, 5. Natálie Bělinová 49:05,4, 7. Lenka Táborská 50:22,2, nedokončila Anna Heidrichová (všechny Bižuterie)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Na přehradu se vrátil Český pohár v triatlonu II. - hlavní závod

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 45 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kokonín bude mít cyklostezku
Kraj vyhlašuje soutěž Památka roku Libereckého kraje za rok 2021
Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky
FK Jablonec sahal proti Lokomotivu Moskva po vítězství
Vznik česko-německého inovačního centra podpoří Liberecký kraj

Nejčtenější články

21.01.: Na Jablonecku se objevil vlk
22.01.: Od pondělí 24. ledna se změní trasa některých jabloneckých autobusů
23.01.: Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace