Jablonecké muzeum se opět těší na návštěvníky

25.05.2020 19:23:39 | Autor: Šárka Labusová | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecké muzeum se opět těší na návštěvníky

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou se opět otevře pro návštěvníky v úterý 26. května. Pro letošní sezonu bude upravena provozní doba, a to od 10 do 18 hodin.

Po celý týden, tedy až do 31. května, bude pro všechny návštěvníky vstup zdarma. Mimořádně bude otevřeno také v pondělí 1. června, kdy budou mít na oslavu Mezinárodního dne dětí zdarma vstup děti do 15 let, dospělí budou platit snížené vstupné v ceně 50 Kč.

Aktuálně muzeum nabízí stálé expozice bižuterie (Nekonečný příběh bižuterie) a skla (Čarovná zahrada - české sklo sedmi století). Je třeba počítat s tím, že návštěvnický režim bude omezen, zpočátku na 50 osob, dále podle aktuální situace. „Návštěvníci tedy musejí být připraveni na případné čekání na uvolnění míst. Tento čas ale mohou strávit v revitalizovaném muzejním parku," řekla ředitelka muzea Milada Valečková.

V sobotu 30. května se také opět otevřou dveře Liščí boudy na Kristiánově, až do pondělí 1. června bude vstup zdarma (1. 6. v rámci oslav Mezinárodního dne dětí), dále bude otevřeno o víkendu 6. - 7. června, a od soboty 13. června pak už denně, a to vždy od 10 do 17 hodin. Muzeum zde návštěvníkům nabídne stálou expozici Sklářská osada Kristiánov, zábavné programy pro objednané skupiny i pro rodiny s dětmi, prodej drobných suvenýrů, občerstvení.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Do skleněného krystalu budou moci návštěvníci od 20. června
Mezinárodní trienále JABLONEC 2020 – sklo ve všech podobách!
Rok Křišťálového údolí: desetitisíce turistů i zmínka v New York Times
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v květnu
Křišťálové údolí láká k desítkám zážitků na jednu vstupenku
FOTO: Muzejní krystal v Jablonci je dokončen

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zemřel Imrich Bugár, dlouholetý manažer turnovského mítinku

Atletickým fanouškům přinášíme smutnou zprávu, že ve středu 8. dubna zemřel diskař Imrich Bugár, dlouholetý manažer atletického Memoriálu Ludvíka Daňka v Turnově. Zanedlouho - 14. dubna by přitom oslavil 71 let. Více podrobností

Hasiči – lezci zachránili u Semil paraglidistu i zraněného ferratistu

V úterý 24. března odpoledne měli hasiči - lezci z centrálních hasičských stanic Semily a Liberec velmi napilno. Semilští lezci na dvou různých místech zachránili dvě osoby - paraglidistu v nesnázích a zraněného muže na ferratě u Semil, tam zachraňovali společně s libereckými kolegy. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou o víkendu 17. až 19. dubna
Mezinárodní den památek a sídel odhalí skrytá místa hradů a zámků
Sto zvířat bude řádit v bozkovské sokolovně
Odemykání Jizery zahájí vodáckou sezonu. Žlutá plovárna slaví 30 let
Otevřeli toalety u jablonecké přehrady

Nejčtenější články

16.04.: V Jablonci došlo ke srážce vlaku s osobním automobilem
17.04.: Otevřeli toalety u jablonecké přehrady
18.04.: Odemykání Jizery zahájí vodáckou sezonu. Žlutá plovárna slaví 30 let

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace