Jablonecká stezka předvánočním Křišťálovým údolím

16.11.2021 07:06:31 | Autor: Šárka Labusová | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká stezka předvánočním Křišťálovým údolím

Zahajte Vánoce již o víkendu 20. a 21. listopadu 2021 v Křišťálovém údolí. Šest institucí z Jablonce nad Nisou pro vás připravilo Jabloneckou stezku. Kromě prohlídek provozů a expozic nabídne tvůrčí dílny, výhodné nákupy i občerstvení, včetně oblíbeného „svařáku". Sbírejte razítka a získejte drobnou odměnu!

Arcon Bijoux v Průmyslové ulici nabízí možnost workshopu minerálního náramku (za 250 Kč). Otevřeno bude ale jen v sobotu od 8.30 do 17 hodin. Art Crystal Tomeš ve svém showroomu v areálu Jablonexu (Palackého ulici) bude otevřen po oba dny, vždy od 10 do 17 hodin.

Obdivovat tu můžete dokonalý třpyt a brilanci lustrů z českého křišťálu a zúčastnit se dílny s výrobou křišťálového závěsu do oken. Muzeum výroby korálků G&B Beads v Janovské ulici připravilo dílny pro děti s vánoční tématikou, bude i svařák, čaj, káva a něco sladkého k zakousnutí. To vše pouze v sobotu od 9 do 16 hodin. Jablonecká stezka 1<br />Autor: Archiv Muzeum skla a bižuterie Jablonec nad Nisou

Muzeum skla a bižuterie je otevřeno zdarma po oba dny od 9 do 18 hodin, a kromě obvyklých prohlídek čeká návštěvníky tvůrčí dílna s výrobou vánočních ozdob z perliček nebo pískování sklenic, které si mohou naplnit horkým nápojem. V sobotu od 15 hodin přijde zazpívat i dětský pěvecký sbor Skřivánek.

Palace Plus, prodejna bižuterie a skla v areálu Jablonexu, připravil „Malované Vánoce" a samozřejmě výhodné předvánoční nákupy. Otevřeno bude jen v sobotu od 9 do 15 hodin. Perlex Bijoux otevře oba dny od 9 do 17 hodin. Ve svém sídle v Chelčického ulici připravili exkurze do provozu výroby voskových perlí, vánoční tvoření pro dospělé i děti, workshop výroby vánočních ozdob (pouze v neděli!), občerstvení a vánoční hudbu

Hrací karty si můžete vyzvednout na všech 6 zastaveních Jablonecké stezky, své putování za zážitky s odměnou si můžete rozložit do obou dní (ale pozor - některé instituce jsou otevřeny pouze v sobotu). Za nejméně pět návštěv-razítek si pak kdekoli můžete vyzvednout drobný dárek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Vánoce začínají v Křišťálovém údolí
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v listopadu
Víkend Křišťálového údolí přilákal tisíce návštěvníků

Diskutujte s námi

Ke stažení

Jablonecká stezka

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Koncert Harlej v Bozkově přeložen na jaro 2022

Koncert kapely Harlej, který měl v bozkovské sokolovně proběhnout 27. listopadu od 20 hodin, byl přeložen na 16. dubna 2022. Předkapelou měla být kapela Loco Loco. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na jarní termín.

Komise vybrala firmu, která postaví nový domov pro postižené v Nové Vsi

Radní Libereckého kraje schválili výběr firmy, která postaví nové domácnosti pro osoby se zdravotním postižením v Nové Vsi u Chrastavy. Jejich provozovatelem je krajská příspěvková organizace APOSS Liberec. Ze sedmi nabídek přihlášených do veřejné zakázky byla hodnotící komisí vybrána nabídka společnosti CL-EVANS Česká Lípa, která byla ekonomicky nejvýhodnější. „Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky byla ekonomická výhodnost nabídek, tedy nejnižší nabídková cena. Tu nabídla společnost CL-EVANS," potvrdil Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec našel reálnější a úspornější řešení terminálu
Plné kapsy šutrů nabídly famózní herecké výkony
Prosincový program ve Vikýři
Eva Samková zahájila vítězně Světový pohár ve snowboardcrossu
Nejlepším místem pro život je Zlínský kraj. Liberecký kraj je osmý

Nejčtenější články

26.11.: Nemocnice v kraji kvůli covidu odkládají plánované operace
26.11.: V Palackého ulici je nutná zvýšená opatrnost
26.11.: Za tenhle bod zaslouží Jablonec uznání

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace