Aktuality strana 3783

Rubrika:--vše-- Obec:--vše--
Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Michalův salát

27.03.2011 | Kultura | Tanvald
2. 4. od 14:30 v Kině Jas Járy Cimrmana. | více

 
 

Velikonoční perníčky

27.03.2011 | Volný čas | Tanvald
31. 3. od 16:00 v Domově dětí a mládeže Ulita. | více

 
 

Dívčí válka

27.03.2011 | Kultura | Pěnčín
SDH Bratříkov u Železného Brodu Vás srdečně zve v pátek 2. dubna 2011 od 19:00 hodin do sokolovny v obci Bratříkov na skvělou komedii Františka Ringo Čecha s názvem Dívčí válka. | více

 
 

Pohádková noc s Andersenem

27.03.2011 | Volný čas | Železný Brod
Pohádky, hry a souteže, stavba "Perníkové chaloupky". Přespání v prostorech DDM Mozaika, večeře a snídaně v ceně 50 Kč, s sebou: spacák.

 
 

Karneval

27.03.2011 | Společnost | Železný Brod
TJ Sokol Železný Brod, oddíl házené Vás zve na Karneval, který uzavře plesovou sezónu. Karneval se uskuteční v sobotu 2. dubna 2011 od 20:30 hodin v železnobrodské sokolovně. K tanci a poslechu zahraje DJ Bodie. Nesmrtelné světové i české hity 60. - 90. let Vás jistě nenechají chladnými. V programu vystoupí skupina Hybrids Crew - mistři ČR v Electric Boogie. Vstupné: 80 Kč, masky: 40 Kč (nejlepší masky budou oceněny - hlavní cena: přelet přes Alpy a další). Nenechte si ujít tuto skvělou zábavu.

 
 

Dubnový ochotnický maratón

27.03.2011 | Kultura | Železný Brod
Na všechna dětská představení platí vstupné pouze děti: 20 Kč (v ceně malé překvapení). Na všechna představení pro dospělé je vstupné dobrovolné!!!  | více

 
 

Skleněné plastiky a Obrazy

27.03.2011 | Kultura | Železný Brod
Srdečně Vás zveme do Městské galerie V. Rady v Železném Brodě na výstavu s názvem "Skleněné plastiky" od Ladislava Kubíčka a "Obrazy" od Roberta Huška. | více

 
 

Merkur

27.03.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
5.4. od 17:00 v Městské knihovně v Jablonci nad Nisou. | více

 
 

Sergej Rachmaninov

27.03.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
4.4. od 10:00 v Městské knihovně v Jablonci nad Nisou. | více

 
 

Drobné památky Jizerských hor

27.03.2011 | Volný čas | Jablonec nad Nisou
31.3. od 17:00 v Městské knihovně v Jablonci nad Nisou. | více

 
 

Nalezeno článků: 40499, zobrazeno: 37821-37830

 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tradiční jablonecký dotační titul na podporu výstavby

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlašuje Program podpory výstavby technické infrastruktury pro rok 2026. Stejně jako v předchozích letech zaměří podporu na výstavbu domovních čistíren odpadních vod a kanalizačních přípojek. Pro letošní rok město vyčlenilo částku 1 milion korun. Novinkou je možnost podat žádost v obou kolech také elektronicky prostřednictvím Portálu Jablonečana. „Podporou domovních čistíren a kanalizačních přípojek zlepšujeme kvalitu životního prostředí i technickou infrastrukturu ve městě. Chceme, aby byl program pro občany co nejdostupnější, proto letos umožníme i plně elektronické podání žádostí," říká jablonecký primátor Miloš Vele. O investiční dotaci mohou žádat majitelé objektů určených k trvalému bydlení v katastru Jablonce nad Nisou, získat mohou 50 % z celkových způsobilých výdajů, maximálně však 50 tis. korun na jednu bytovou jednotku, a to od 1. dubna do 30. října.

Pravidelná práce strážníků v terénu má smysl

V pondělí 16. února vyrazili okrskáři z Proseče nad Nisou, Pasek a Šumavy i centra do terénu na společnou kontrolu. Zaměřili se také na vybydlený dům v prosečské ulici Vrcholová, odkud přicházely informace o větším počtu lidí bez domova. Trojice strážníků na místě objevila pětici osob bez domova. Všechny zkontrolovali a ověřili jejich totožnost. Při lustraci vyšlo najevo, že po jedné z žen pátrají policisté v celostátním měřítku. Okrskáři proto okamžitě kontaktovali Policii České republiky, která si hledanou ženu převzala k dalším úkonům. Běžná kontrola tak přinesla nečekaný výsledek a potvrdila, že pravidelná práce v terénu má smysl.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalová fantazie: Kozel vyřadil Trpišovského!
Krajská soutěž Kniha roku je v plném proudu, hlasovat lze na webu
Město Jablonec rozšiřuje svoz bioodpadu
MP Jablonec: Kabel za padesát vyšel muže na šest tisíc
Jablonecké technické služby zahájily opravy výtluků po zimě

Nejčtenější články

03.03.: MP Jablonec: Kabel za padesát vyšel muže na šest tisíc
02.03.: Hrůza v Mladé Boleslavi: Korunu tomu nasadil Alegue
03.03.: Policisté kontrolovali motoristy na alkohol a jiné návykové látky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace