Jablonecká kapela Sayonara natočila druhé CD

09.03.2023 11:27:04 | Autor: Jan Mulač, Václav Novotný | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká kapela Sayonara natočila druhé CD

Jablonecká rock/metalová kapela Sayonara se po letech pustila do natáčení druhého CD, které pojmenovala jednoduše Sayonara 2 (2022). Na fotografiích Václava Novotného je zachycena atmosféra z nedávného koncertu a křtu alba v jablonecké restauraci Stará pošta.

A i když vše stihli hudebníci dotočit a domíchat v domácím nahrávacím studiu Nora Jana Mulače do konce roku 2022, CD šlo do výroby až začátkem roku 2023, kdy bylo v pátek 3. března pokřtěno v jablonecké restauraci Stará pošta. CD pokřtili Jakub Špaček - bývalý zpěvák a Jan ´Hugo´ Lamač z kapely John Silver.

Na novém albu můžete slyšet muzikanty: Jan ´Hanz´ Kovářík - bicí, hl. zpěv Jan ´Johny´ Mulač - kytara, zpěv a Martin ´Maty´ Jína - basa, zpěv. Na albu můžete slyšet 10 skladeb, z nichž je již pár ukázek na www.bandzone.cz/sayonara, kde jsou i informace k objednání CD. Kapela bude na svých bandzone stránkách postupně zveřejňovat další skladby a v nejbližší době budou přístupné k poslechu i na Spotify.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 39 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Na podporu udržitelného rozvoje území věnuje kraj 600 tisíc korun

Šest set tisíc korun. Takovou částkou Liberecký kraj podpoří z dotačního fondu naplňování zásad udržitelného rozvoje. Na svém zasedání to schválilo krajské zastupitelstvo. Peníze poputují ve prospěch místní Agendy 21. „Jde nám o popularizaci a propagaci konceptu udržitelného rozvoje, který chceme přenášet v konkrétních projektech do obcí, měst, mikroregionů, místních akčních skupin, podnikatelských subjektů i nestátních neziskových organizací v Libereckém kraji," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
Policisté kontrolovali řidiče autobusů a tramvají
Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
Program kin v Jablonci nad Nisou od 16. do 29. března
Do botanické zahrady v Liberci připutovaly nové masožravé rostliny

Nejčtenější články

18.03.: Motocyklista zemřel v Jablonci po srážce se sanitkou
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
19.03.: Obrazem: Maškarní rej na vleku U Pily 2023

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace