Jablonecká kapela Sayonara natočila druhé CD

09.03.2023 11:27:04 | Autor: Jan Mulač, Václav Novotný | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonecká kapela Sayonara natočila druhé CD

Jablonecká rock/metalová kapela Sayonara se po letech pustila do natáčení druhého CD, které pojmenovala jednoduše Sayonara 2 (2022). Na fotografiích Václava Novotného je zachycena atmosféra z nedávného koncertu a křtu alba v jablonecké restauraci Stará pošta.

A i když vše stihli hudebníci dotočit a domíchat v domácím nahrávacím studiu Nora Jana Mulače do konce roku 2022, CD šlo do výroby až začátkem roku 2023, kdy bylo v pátek 3. března pokřtěno v jablonecké restauraci Stará pošta. CD pokřtili Jakub Špaček - bývalý zpěvák a Jan ´Hugo´ Lamač z kapely John Silver.

Na novém albu můžete slyšet muzikanty: Jan ´Hanz´ Kovářík - bicí, hl. zpěv Jan ´Johny´ Mulač - kytara, zpěv a Martin ´Maty´ Jína - basa, zpěv. Na albu můžete slyšet 10 skladeb, z nichž je již pár ukázek na www.bandzone.cz/sayonara, kde jsou i informace k objednání CD. Kapela bude na svých bandzone stránkách postupně zveřejňovat další skladby a v nejbližší době budou přístupné k poslechu i na Spotify.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 39 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Malé Podještědské derby pro Slovan
Obrazem: Liberečtí stolní tenisté postoupili do semifinále extraligy
Tak co vlastně ten tým umí?
Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
Jarní novinka z Frýdlantu: na zámku ukáží turistům kastelánské křídlo

Nejčtenější články

19.04.: Jirka Zemler oslavil 85!!!
19.04.: A bude zase skupina o záchranu
21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace