Jablonec pořádá workshop Musíme si pomáhat
25.10.2023 07:02:28 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

K účasti na workshopu s názvem Musíme si pomáhat aneb spolupráce jablonecké radnice a podnikatelů zve jablonecké podnikatele náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská. Pracovní setkání se koná 31. října od 16 hodin v prostorách jabloneckého výstaviště.
„Chceme zmapovat potřeby podnikatelů, zjistit, jaké nápady nebo projekty by bylo možné společně připravit a případně tyto záměry zahrnout do tvorby příštích městských rozpočtů. Rádi bychom spolupracovali s podnikateli, kterým záleží na budoucnosti města," řekla náměstkyně Opočenská.
Podle jejích slov představí radnice podnikatelské veřejnosti nové investiční i neinvestiční projekty, na nové koncepční dokumenty by vedení města rádo získalo zpětnou vazbu a zároveň sesbíralo nápady a podněty na nové projektové záměry. „Kontaktní osoba pro přihlášení na workshop je Jolana Dvořáková z oddělení strategického plánování, přihlášky zasílejte na e-mail dvorakova@mestojablonec.cz, 483 357 227," vyzvala Lenka Opočenská.
Diskutujte s námi
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Částečná uzavírka v jablonecké ulici Průmyslová
Do konce září potrvá částečná uzavírka v ulici Průmyslová (pozemek p. č. 2382/3), v místě výstavby nové výjezdové základny rychlé záchranné služby (naproti domům čp. 2768/59 a 2767/61). Uzavírka v ulici bude probíhat přibližně 5-6krát do měsíce, vždy dle aktuální potřeby stavebních prací. Jejím důvodem je manipulace jeřábu a provádění jeřábnických prací v rámci výstavby.
Semilské výstavy Živly se účastní 23 umělců
Letošní přehlídka výtvarného umění v Muzeu a Pojizerské galerii Semily je věnována tématu Živly a bylo k ní přizváno na 23 umělců nejen s vazbami na pojizerskou výtvarnou scénu. Jsou zde zastoupeni umělci ze Středních Čech, Prahy či dokonce z Ruska. Více podrobností na Našem Pojizeří
Nejnovější články
Maryša bude vařit kávu v Jiřetíně
Jablonečtí hasiči Zdeněk Vrána a Vojtěch Prášil opět zlatí v Německu
Drtivý závěr proti Slavii rozhodli Chramosta s Puškáčem
Výstavu Kolébka má i hrob můj otevřou v krajské knihovně
Beseda s Petrou Procházkovou v krajské knihovně
Nejčtenější články
18.05.: Drtivý závěr proti Slavii rozhodli Chramosta s Puškáčem
17.05.: Řidička v Tanvaldě nedala přednost čtyřkolce
17.05.: V neděli do Jablonce přijedou fanoušci SK Slavia Praha
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.