Jablonec má na víc!

22.09.2022 09:26:18 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonec má na víc!

Tým jabloneckých starostů podpoří jednotlivé čtvrti, dění v nich, například spoluprací s osadními výbory a občanskými iniciativami. Jako hlavní prioritu ale vnímá jednoznačně bezpečnost. Nechce jít cestou restrikcí, jednotlivá místa se musí zkultivovat, prosvětlit a oživit. Bezpečně se člověk cítí tam, kde je přívětivé prostředí.

Hlavní prioritou Starostů pro Jablonec jsou občané Jablonce a jejich maximální podpora na všech úrovních, čisté a bezpečné centrum města a městské části plné života, odpovědné a šetrné hospodaření s financemi, údržba, drobné zásahy a investice do zlepšení prostředí ve městě, obnova dolního centra zahrnující nové autobusové nádraží, zpřístupnění Nisy, rekonstrukce lázní a revitalizace Tyršova parku, zachování dostupnosti veřejné dopravy, bytová výstavba, zanedbané části přehrady včetně Tajvanu a obnovy Slunečních lázní, finanční zajištění sociální, kulturní, sportovní a volnočasové oblasti, chytrá energetická a odpadová politika ve smyslu „Plaťte podle toho, kolik odpadu vytvoříte!", cestovní ruch, úzká spolupráce s Libereckým krajem a okolními obcemi a co největší úspěšnost v získávání dotačních prostředků k financování investic do rozvoje města a jeho obyvatel Program - JBC (starostovejablonec.cz).

75574/prev_1663831936_Artboard_1@4x-100.jpg Jablonec má na víc!

Ing. Jana Hamplová, kandidátka na primátorku za hnutí Starostové pro Liberecký kraj

Jana Hamplová

Představuje novou generaci politiků, kteří mají svému městu hodně co nabídnout a nebojí se nových výzev. Díky své bohaté praxi má mnoho zkušeností v oblasti projektového a finančního managementu. Zároveň byla koordinátorkou a administrátorkou evropských projektů a mnoho let pracovala jako účetní v soukromém sektoru. Od roku 2018 působí jako ekonomicko-provozní náměstkyně v Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou. Spousta Jablonečáků ji také bude znát jako vedoucí folklorního souboru Nisanka, se kterou pořádá mnoho akcí a ve které vede mládež a dospělé k lásce k regionu a jeho tradicím.

Jana chce jako primátorka vrátit Jablonci jeho někdejší věhlas a slávu, které se tomu současnému nedostávají. Jablonec potřebuje změny, ustrnul, lidé se na některých místech necítí bezpečně ani dobře. Jablonec má na to být opět městem, ve kterém mají lidé chuť žít. Jana ale zároveň kolem sebe dobře vidí, kolik v Jablonci žije šikovných a talentovaných lidí. Kolik tam působí velkých, středních i malých firem, které se dokázaly proslavit doslova po celém světě. Je na čase využít všechen potenciál, který v sobě město má a vrátit Jablonec tam, kam patří. Jana také chce víc posílit spolupráci Jablonce s Libereckým kraj. Z příkladů jiných měst dobře vidí, jaké výhody to přináší.

Kdo ji zná, ví, že veškeré aktivity zvládá díky svému velkému osobnímu nasazení, nezdolné vůli a energii, kterou projevuje všude tam, kam přijde. Je velmi pracovitá a nikdy neodmítne pomoct tam, kde je to zapotřebí. V kalhotách ji prakticky nepotkáte, sukni a náušnice si bere i na práci v lese či výlety do přírody. Svůj volný čas tráví především se svou rodinou a přáteli, baví ji cestování, knihy, hudba, divadlo a především tanec.

Kandidátka Starostů pro Jablonec je plná nadaných a pracovitých lidí, kteří se výrazně dokázali prosadit ve svém profesním životě. Vedle Jany např. také architektka a starostka Sokola Jitka Skalická, provozovatel Hotel a restaurace Petřín Ivo Konečný, majitel firmy SUNDISK Martin Bauer Mladší a mnoho dalších. Ti všichni jsou teď připraveni předat své bohaté zkušenosti městu, které tak milují. Byla by škoda toho nevyužít! Naši lidé - JBC (starostovejablonec.cz)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.

Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou se dočasně stěhuje

V následujících dnech začne stavební rekonstrukce objektu Policie České republiky Územního odboru v Jablonci nad Nisou v ulici 28. října 10, ve kterém měli své zázemí kriminalisté z Oddělení obecné kriminality. Z tohoto důvodu budou kriminalisté Oddělení obecné kriminality dočasně po dobu trvání stavební rekonstrukce působit od 15. září 2022 v budově Policie České republiky Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou v ulici 5. května 60.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Začíná Krakonošův divadelní podzim. Novinkou je Cena diváka
V krajské knihovně připravují Elektrohrátky
Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.
V Rokytnici nad Jizerou pořádají Svatomichaelskou pouť
Řidička přejela na Smržovce do protisměru

Nejčtenější články

27.09.: Řidička nezvládla projet zatáčku pod Dolní Černou Studnicí
29.09.: V Jablonci bude vést město čtyřkoalice
29.09.: Řidička přejela na Smržovce do protisměru

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace