Jablonec má na víc!

22.09.2022 09:26:18 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Jablonec má na víc!

Tým jabloneckých starostů podpoří jednotlivé čtvrti, dění v nich, například spoluprací s osadními výbory a občanskými iniciativami. Jako hlavní prioritu ale vnímá jednoznačně bezpečnost. Nechce jít cestou restrikcí, jednotlivá místa se musí zkultivovat, prosvětlit a oživit. Bezpečně se člověk cítí tam, kde je přívětivé prostředí.

Hlavní prioritou Starostů pro Jablonec jsou občané Jablonce a jejich maximální podpora na všech úrovních, čisté a bezpečné centrum města a městské části plné života, odpovědné a šetrné hospodaření s financemi, údržba, drobné zásahy a investice do zlepšení prostředí ve městě, obnova dolního centra zahrnující nové autobusové nádraží, zpřístupnění Nisy, rekonstrukce lázní a revitalizace Tyršova parku, zachování dostupnosti veřejné dopravy, bytová výstavba, zanedbané části přehrady včetně Tajvanu a obnovy Slunečních lázní, finanční zajištění sociální, kulturní, sportovní a volnočasové oblasti, chytrá energetická a odpadová politika ve smyslu „Plaťte podle toho, kolik odpadu vytvoříte!", cestovní ruch, úzká spolupráce s Libereckým krajem a okolními obcemi a co největší úspěšnost v získávání dotačních prostředků k financování investic do rozvoje města a jeho obyvatel Program - JBC (starostovejablonec.cz).

75574/prev_1663831936_Artboard_1@4x-100.jpg Jablonec má na víc!

Ing. Jana Hamplová, kandidátka na primátorku za hnutí Starostové pro Liberecký kraj

Jana Hamplová

Představuje novou generaci politiků, kteří mají svému městu hodně co nabídnout a nebojí se nových výzev. Díky své bohaté praxi má mnoho zkušeností v oblasti projektového a finančního managementu. Zároveň byla koordinátorkou a administrátorkou evropských projektů a mnoho let pracovala jako účetní v soukromém sektoru. Od roku 2018 působí jako ekonomicko-provozní náměstkyně v Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou. Spousta Jablonečáků ji také bude znát jako vedoucí folklorního souboru Nisanka, se kterou pořádá mnoho akcí a ve které vede mládež a dospělé k lásce k regionu a jeho tradicím.

Jana chce jako primátorka vrátit Jablonci jeho někdejší věhlas a slávu, které se tomu současnému nedostávají. Jablonec potřebuje změny, ustrnul, lidé se na některých místech necítí bezpečně ani dobře. Jablonec má na to být opět městem, ve kterém mají lidé chuť žít. Jana ale zároveň kolem sebe dobře vidí, kolik v Jablonci žije šikovných a talentovaných lidí. Kolik tam působí velkých, středních i malých firem, které se dokázaly proslavit doslova po celém světě. Je na čase využít všechen potenciál, který v sobě město má a vrátit Jablonec tam, kam patří. Jana také chce víc posílit spolupráci Jablonce s Libereckým kraj. Z příkladů jiných měst dobře vidí, jaké výhody to přináší.

Kdo ji zná, ví, že veškeré aktivity zvládá díky svému velkému osobnímu nasazení, nezdolné vůli a energii, kterou projevuje všude tam, kam přijde. Je velmi pracovitá a nikdy neodmítne pomoct tam, kde je to zapotřebí. V kalhotách ji prakticky nepotkáte, sukni a náušnice si bere i na práci v lese či výlety do přírody. Svůj volný čas tráví především se svou rodinou a přáteli, baví ji cestování, knihy, hudba, divadlo a především tanec.

Kandidátka Starostů pro Jablonec je plná nadaných a pracovitých lidí, kteří se výrazně dokázali prosadit ve svém profesním životě. Vedle Jany např. také architektka a starostka Sokola Jitka Skalická, provozovatel Hotel a restaurace Petřín Ivo Konečný, majitel firmy SUNDISK Martin Bauer Mladší a mnoho dalších. Ti všichni jsou teď připraveni předat své bohaté zkušenosti městu, které tak milují. Byla by škoda toho nevyužít! Naši lidé - JBC (starostovejablonec.cz)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!
Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
Výstavu Zaostřeno na Jizerky zahájí v Centru Babylon

Nejčtenější články

23.09.: Hořel rodinný dům v Jenišovicích
25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace