Iuventus Gaude! pojede na prestižní festival do Francie

21.02.2013 09:30:44 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Iuventus Gaude! pojede na prestižní festival do Francie

Letošní sezona koncertního sboru Iuventus Gaude! nebude s definitivní platností ve znamení domácího nebo světového soutěžení. Vrcholem sezony bude účast na výběrovém festivalu v Provence, kam sbor obdržel čestné pozvání po pečlivém výběru umělecké komise.

Sbor, který za posledních pět let nezažil na vrcholu sezony nic jiného než náročné přípravy na některou ze světových soutěží, se v druhé polovině školního roku zaměří výhradně na koncertní činnost a dotočnou, již před Amerikou připravovaného CD.

Součástí festivalu, který se uskuteční ve dnech 21. - 27. 7. bude každodenní koncertní vystupování po celé jižní Francii s přejezdem až 150 kilometrů denně, ale i poznávání této nádherné turistické oblasti.

Aby si poměrně náročný koncertní pobyt Iuvenťáci dostatečně užili, plánují po festivalu krátké prodloužení pobytu u krásného jihofrancouzského moře či v jiné atraktivní oblasti Provence.

Příprava koncertního zájezdu vypukne ve dnech 20. až 23. února 2013 na soustředění v Oldřichově v Hájích, kam koncertní sbor odjíždí připravit svých povinných 90 minut nejen francouzského repertoáru.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové

Už čtvrtá výstava v Original Gallery v Semilech je nazvaná Síla lidskosti a přináší díla Věry Kosové. Vernisáž se koná v sobotu 24. února od 17 hodin za hudebního doprovodu Milli Janatkové. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výhra v derby byla blízko, blizoučko
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Oceňovaná kapela VANUA2 zahraje v jabloneckém Klubu Na Rampě
Skitour v Harrachově láká na exligové fotbalisty, herce i dámskou jízdu

Nejčtenější články

22.02.: Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
22.02.: Skitour v Harrachově láká na exligové fotbalisty, herce i dámskou jízdu
22.02.: Na sociální služby v regionu míří od ministerstva více než miliarda

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace