Hradišťan s Jiřím Pavlicou zahrají své hity v rámci Sedmihorského léta
01.08.2017 18:43:10 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Liberecký kraj
Aktualizováno o jména výherců soutěže: Ojedinělé seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem spojuje různé hudební žánry a proudy a je právem považována za originální fenomén české kulturní scény. Krásný koncert podtržený atmosférou Sedmihorského léta slibuje ve čtvrtek 3. srpna od 20 hodin hity jako Voda má, Sehradice nebo Slunovrat.
Pořadatelé pro naše čtenáře připravili soutěž o čtyři vstupenky na koncert Hradišťanu, který se koná ve čtvrtek 3. srpna. Ke správnému znění odpovědi vám mohou pomoci informace na stránkách www.sedmihorskeleto.cz. Soutěž končí v úterý 1. 8. 2017 v 10.00. Soutěž již byla ukončena!
Vylosovaní výherci, kteří získávají vstupenku, jsou Andrea Kubátová, Dáša Roštejnská, Milena Lufinková a Petr Klíma.
Hudební léto 2017 aneb Přehled koncertů a festivalů na Jablonecku
Související články:
Na Sedmihorském létě zahraje skupina AG Flek
Václav Neckář: Kubišová se u mého prvního vystoupení řehtala v portále
Václav Neckář a Bacily zahrají v Sedmihorkách se smyčcovým kvartetem
Na Sedmihorském létě si po divadlech užijete koncert Pavla Šporcla
Sedmihorské léto odstartovalo tříhodinovým hereckým happeningem
Sedmihorské léto 2017 opět pobaví divadelně i hudebně - kompletní přehled!
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený
Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.
Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy
Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.
Nejnovější články
Uzavřeli pro nákladní auta přechod v Harrachově
Horští záchranáři u Ještědu pomohli dalšímu lyžaři
Primátorský svařák 2025 vynesl o téměř tři tisíce víc než loni
Hasiči zachraňovali na přehradě ve Mšeně přimrzlou kachnu
Odešel Láďa Janata…
Nejčtenější články
26.12.: Hasiči zachraňovali na přehradě ve Mšeně přimrzlou kachnu
28.12.: Primátorský svařák 2025 vynesl o téměř tři tisíce víc než loni
29.12.: Horští záchranáři u Ještědu pomohli dalšímu lyžaři
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.