Halloweenská hororová noc vypukne i v kině Junior

29.10.2015 23:50:33 | Autor: Kateřina Nermuťová | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Halloweenská hororová noc vypukne i v kině Junior

V sobotu 31. října si jablonecké kino Junior připravilo speciální halloweenskou noc pro milovníky hororů! Od 20 hodin se na plátně objeví pásmo krátkých filmů Ishorts - Monster Kabaret 2015. Diváci, kteří na projekci Ishorts dorazí v kostýmu, získají vstup na projekci zdarma. Od 22.15 bude následovat projekce gotického hororu Purpurový vrch.

HALLOWEENSKÁ HOROROVÁ NOC | sobota 31. října | kino Junior

20.00 ▶ iSHORTS - MONSTER KABARET 2015
Srdceryvný vřískot, cákance krve i nefalšovaný strach. Všechno bude. Protože co by to bylo za Haloween bez Monster kabaretu od iShorts? Máme tu další výběr těch nejlepších hororových kraťasů. Přijďte si s námi zavřískat!

22.15 ▶PURPUROVÝ VRCH
Gotický horor v režii skvělého Guillerma del Toro (Faunův labyrint, Hellboy), který vám dokáže všechny vaše noční můry naservírovat v opulentním filmovém balení. Film, u kterého se budete zároveň bát a žasnout nad krásou a dokonalostí každé scény. V Hlavních rolích Mia Wasikovska, Jessica Chastain, Tom Hiddleston a další.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Souhrnný program kin v Jablonci nad Nisou v říjnu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji

Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.

Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma

Máte už nakoupená semínka a připravené truhlíky? Pokud ne, v sobotu 21. března 2026 máte ideální příležitost to napravit. Pěnčínské jarní slavnosti navazují na úspěšné podzimní slavnosti a letos sázejí na zahradnické téma. Pořadatelé nezapomněli ani na oblíbenou kulinářskou soutěž. Slavnosti doplní i další významná událost - oslavy 140 let místní základní školy. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec na sousedská setkání i tradiční akce rozdělí 67 tisíc korun
Odveta i s úrokem se ve Zlíně povedla
Kam za sportem a zábavou o víkendu 3. až 6. dubna
Jablonecké uzavírky: opravy silnic i práce na inženýrských sítích
Hasiči pomáhali zachránit zraněnou turistku v Besedických skalách

Nejčtenější články

04.04.: Jablonecké uzavírky: opravy silnic i práce na inženýrských sítích
04.04.: Hasiči pomáhali zachránit zraněnou turistku v Besedických skalách
04.04.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 3. až 6. dubna

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace