Gymnázium Tanvald zve na Den otevřených dveří

27.11.2023 14:59:20 | Autor: Gymnázium Tanvald | Rubrika: Školství | Obce: Tanvald

Gymnázium Tanvald zve na Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 7. prosince od 16 do 18 hodin proběhne tradiční Den otevřených dveří na Gymnáziu Tanvald. Zváni jsou především rodiče a žáci 5. a 9. tříd.

Ve školním roce 2024/2025 bude otevřena třída prima (uchazeči z 5. tříd ZŠ) o kapacitě 30 žáků a dále dojde k doplnění stávající třídy kvinty (uchazeči z 9. tříd ZŠ), kde je předpoklad asi pěti volných míst. Pro žáky bude připraveno několik zajímavých aktivit, her a cvičení, během kterých se mohou seznámit s prostředím naší školy, vyučujícími a také se studenty, kteří se na této akci též podílejí.

Rodiče se ke konci programu mohou setkat s panem ředitelem RNDr. Janem Kohoutkem, který je obeznámí se změnami v podání přihlášky elektronickou formou, o celém průběhu přijímací zkoušky a o důležitých termínech. Pro rodiče uchazečů z 9. tříd ZŠ se připravují semináře o přijímacím řízení pro čtyřleté studium (doplnění třídy kvinty) v termínech Přijímacích zkoušek "nanečisto" tj. 15. 1. a 14. 2. 2024. Dále v rámci cyklu Jednoho odpoledne s ... jste srdečně zváni již na čtvrtý vzdělávací program Jedno odpoledne s informatikou, které se bude konat 14. 12. 2023 od 15:30 do 17:00.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Čtvrtfinále Mol Cupu v Jablonci odloženo

Čtvrtfinálové utkání MOL Cupu mezi Jabloncem a Viktorií Plzeň, které se mělo odehrát v úterý 27. února od 18 hodin, je odloženo. Na vině je hustá mlha, která znemožnila regulérní sehrání zápasu. O odložení rozhodl před zápasem hlavní rozhodčí. O náhradním termínu rozhodne řídící orgán soutěže.

Další jablonecká uzavírka kvůli havárii plynu

Kvůli havárii plynového vedení v jablonecké ulici SNP včetně křižovatky s ulicí 5. května jsou připravená od pátku 1. března dopravní opatření na některých linkách městské hromadné dopravy. Změny se týkají linek MHD č. 102, 103 a 108. V obou směrech budou od 1. března zrušené zastávky Podhorská a Podhorská, Vikýř. Toto opatření se netýká školní linky č. 132. Náhradní zastávky pro linky č. 102, 103, 108 budou v ulici Bažantí za křižovatkou s ulicí 5. května. Linka č. 102 a 103 v pracovní dny a linka č. 108 o víkendech pojede z autobusového nádraží ulicí 5. května na náhradní zastávku do ulice Bažantí a dále budou linky pokračovat po své standardní trase.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Štěpán Schubert startuje na Mistrovství světa
Dvě výhry Malé Skály v Chocni po dramatických koncovkách
Naučná stezka provede horním tokem Černé Nisy
Mistrovství ČR veteránů v jablonecké hale se vydařilo
Kraj hledá Památku roku pro rok 2023. Nominace přijímá do 30. dubna

Nejčtenější články

28.02.: Třiceti ředitelům končí funkční období. Kraj proto vyhlašuje konkurzy
27.02.: Víkend jablonecké městské policie byl plný alkoholu
27.02.: Primátor Jablonce přijal bronzového cyklistu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace