Druhý žákovský titul z Ostravy pro Daniela Novotného

08.03.2023 22:54:07 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Druhý žákovský titul z Ostravy pro Daniela Novotného

Velkého úspěchu dosáhl na Mistrovstvích žactva v atletice Daniel Novotný z atletického oddílu TJ LIAZ. Nejprve dokázal zvítězit začátkem února ve víceboji a další titul přidal o víkendu ve skoku o tyči výkonem 365.

V Ostravě k těmto titulům vybojoval ještě stříbrnou medaili, a to ve vrhu koulí v osobním rekordu 15,67. Svými výkony tak potvrdil, že je velkou nadějí jablonecké atletiky. Mistrovství se zúčastnili ještě další čtyři žáci. V běhu na 800 metrů Filip Čermák, který dosáhl času 2:09.81, což znamenalo deváté místo. Stejného umístění dosáhl Vítek Štembera v běhu na 3000 metrů 10:21.48.

Ve vrhu koulí startoval Patrik Bene a výkonem 12,29 obsadil dvanáctou příčku. Ve skoku o tyči bojoval Jan Nožička a jeho výkon 275 stačil na patnácté místo v soutěži. V individuálních disciplínách startovaly dvě žákyně. Nejúspěšnější byla Emilie Hornová v běhu na 60 metrů její čas 7.93 znamenal osobní rekord a v celkovém umístění to znamenalo dvanácté místo. Její kolegyně Anna Šikolová startovala v běhu na 1500 metrů a dosáhla času 5:41.61. Ve štafetě na 4x 200 metrů se jablonecké štafetě žákyň vůbec nedařilo a skončila hluboko v poli poražených.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Na podporu udržitelného rozvoje území věnuje kraj 600 tisíc korun

Šest set tisíc korun. Takovou částkou Liberecký kraj podpoří z dotačního fondu naplňování zásad udržitelného rozvoje. Na svém zasedání to schválilo krajské zastupitelstvo. Peníze poputují ve prospěch místní Agendy 21. „Jde nám o popularizaci a propagaci konceptu udržitelného rozvoje, který chceme přenášet v konkrétních projektech do obcí, měst, mikroregionů, místních akčních skupin, podnikatelských subjektů i nestátních neziskových organizací v Libereckém kraji," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie hledá řidiče, který v Tanvaldě odjel z místa nehody
Petr Hapka a jeho potměšilí hosté zaplnili divadlo hudbou i emocemi
Nová Asociace euroregionů spojuje sousední země i jejich občany
Jaro v kraji: Parchanti na Bezdězu, koupel v pivu i lamy na ranči
Jednou jsi dole, jednou nahoře aneb pád a vzestup Vratislavické kyselky

Nejčtenější články

21.03.: Řidička přehlédla v Jablonci na přechodu přecházející chodkyni
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
22.03.: S třemi zákazy řízení a pod vlivem drog usedl v Jablonci za volant

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace