Druhý žákovský titul z Ostravy pro Daniela Novotného

08.03.2023 22:54:07 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Druhý žákovský titul z Ostravy pro Daniela Novotného

Velkého úspěchu dosáhl na Mistrovstvích žactva v atletice Daniel Novotný z atletického oddílu TJ LIAZ. Nejprve dokázal zvítězit začátkem února ve víceboji a další titul přidal o víkendu ve skoku o tyči výkonem 365.

V Ostravě k těmto titulům vybojoval ještě stříbrnou medaili, a to ve vrhu koulí v osobním rekordu 15,67. Svými výkony tak potvrdil, že je velkou nadějí jablonecké atletiky. Mistrovství se zúčastnili ještě další čtyři žáci. V běhu na 800 metrů Filip Čermák, který dosáhl času 2:09.81, což znamenalo deváté místo. Stejného umístění dosáhl Vítek Štembera v běhu na 3000 metrů 10:21.48.

Ve vrhu koulí startoval Patrik Bene a výkonem 12,29 obsadil dvanáctou příčku. Ve skoku o tyči bojoval Jan Nožička a jeho výkon 275 stačil na patnácté místo v soutěži. V individuálních disciplínách startovaly dvě žákyně. Nejúspěšnější byla Emilie Hornová v běhu na 60 metrů její čas 7.93 znamenal osobní rekord a v celkovém umístění to znamenalo dvanácté místo. Její kolegyně Anna Šikolová startovala v běhu na 1500 metrů a dosáhla času 5:41.61. Ve štafetě na 4x 200 metrů se jablonecké štafetě žákyň vůbec nedařilo a skončila hluboko v poli poražených.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Fotovoltaiku na střeše mají mít krajský úřad i jablonecké gymnázium

Snižování energetické náročnosti budov a alternativní zdroje energie propojují environmentální přístup s ekonomickým. Proto Liberecký kraj plánuje vybudovat na střechách některých budov fotovoltaiky (FVE). Na srpnovém jednání krajští radní schválili vyhlášení výběrového řízení na výstavbu FVE na střeše budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje a také na objektu Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou.

Výkopy na Šumavě

Kvůli pokládce optické sítě začnou dělníci od 4. září připravovat výkopy na sídlišti Šumava. Kopat se bude v chodnících ulic Jitřní, Vysoká, Pasecká, Spojovací, Křišťálová, Švédská, Na Šumavě, Březová, v Jabloneckých Pasekách. Částečně budou uzavřené komunikace tam, kde nebude možné sítě položit protlakem. Úplné uzavírky budou pouze krátkodobé, práce potrvají do 15. října.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zahraniční štáb natáčí dokument o kynologovi Václavovi Vančurovi
V Tanvaldě se v září sportovalo
Výstavu o Novém Zélandu můžete navštívit na smržovském Zámečku
Světové filmové melodie omámily jablonecké divadlo
Týden knihoven 2023 s podtitulem Už jsme zpátky!

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: Ohlédnutí za Slavnostmi města Desná 2023
25.09.: Po devíti kolech Jablonec stále bez vítězství
24.09.: Město Jablonec bude pokračovat ve stavbě zázemí přehrady

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace