Dolce Caffe nabízí výbornou kávu i laskominy
18.07.2020 00:31:28 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou,Harrachov,Liberecký kraj,Vratislavice nad Nisou,Jablonecko
Začít den s dobrou snídaní a v příjemném prostředí s milou obsluhou, dát si odpolední kávu s dobrým zákuskem nebo završit den se sklenkou vína a dobrou kávou. To vše můžete zažít na jednom místě, a to v nově otevřené kavárně a cukrárně Dolce Caffe v Rooseveltově ulici v Jablonci nad Nisou. Otevřeno má ve všední dny od 7 do 17 hodin, v sobotu a v neděli do 10 do 17 hodin.
„Kavárnu jsme otvírali v únoru, a aniž jsme ji stačili pořádně rozběhnout, museli jsme ji z nařízení vlády zavřít," řekl majitel Petr Trytko.
Další měsíce čekaly nově zrekonstruované prostory na své zákazníky. Ti poprvé ochutnali laskominy, které v kavárně a cukrárně připravuje Veronika Sajdlová, až v polovině května, kdy byl povolen prodej z výdejního okénka. „Začali jsme prodávat první zákusky, kávy s sebou, či si je naši klienti vychutnali na venkovní zahrádce, která je součástí naší kavárny," dodal Petr Trytko.
Kavárna s cukrárnou pojme cca 30 hostů a nabídka, ze které si mohou vybrat, je vskutku pestrá. „Od 7 do 10 hodin podáváme snídaně, a to slané i sladké. Zákaznici si mohou vybrat hemenex, míchaná vajíčka, omelety, palačinky či buchtičky se krémem. Dále máme domácí koláče a buchty, slané chlebíčky klasické, či ze žitného nebo celozrnného pečiva," uvedla Zuzana Lauová, která k objednávce přidá i milý úsměv.
Chlebíčky, koláčky, zákusky a dorty jsou v nabídce po celý den, stejně jako skvělá káva Nordbeans, či vína italské značky Borga. „Kromě lahodné kávy a vína máme také nealko nápoje a domácí limonády - okurkovou, pomerančovou, grepovou," doplnila nabídku servírka.
Kromě nápojů a dobrot v cukrárně vyrábí domácí italskou zmrzlinu, na které se pochutnávají i děti, které sem s rodiči přicházejí. „Každý den dělám devět druhý italské zmrzliny," zmínil druhy zmrzlin, které nejvíce chutnají, Petr Trytko, který je každé ráno
z čerstvých surovin připravuje.
Zákusky a dorty i chlebíčky si lze také objednat. „Děláme narozeninové, svatební, ale i různé dorty pro slavnostní příležitosti. Z nabídky si určitě vybere každý," věří Veronika Sajdlová. Ukázku dortu najdete v galerii u článku zde.
Prostory cukrárny jsou vhodné i pro pořádné narozeninové oslavy. „Uvnitř máme zhruba 20 míst a nově připravujeme dětský koutek, aby si maminky, které přijdou s ratolestmi, mohly kávu v klidu vychutnat, zatímco si budou děti hrát. Samozřejmě máme i venkovní zahrádku, která pojme zhruba 15 hostů," sdělil Petr Trytko, který všechny zve na posezení i dobré kávy, vínka, na zmrzlinu, či na dobrý zákusek.
https://www.facebook.com/dolcecaffe31/
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 33 fotek)
Firmy v regionu Jablonec nad Nisou
Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Výročí konce 2. světové války tradičně připomenou i v Jablonci
Primátor města Jablonec nad Nisou zve na připomenutí 81. výročí konce 2. světové války, které se uskuteční ve čtvrtek 7. května od 10 hodin v Rýnovicích u památníku obětí 2. světové války.
Plánovaná uzavírka v Pasecké ulici
Od 1. května se úplně uzavře ulice Pasecká v úseku od ulice Podzimní po ulici Jitřní včetně křižovatky Pasecká - Jitřní. Důvodem uzavírky jsou stavební práce na rekonstrukci plynovodu a obnově kanalizace i vodovodů včetně přípojek. Uzavírka potrvá do konce července. Objízdná trasa povede obousměrně ulicemi Podzimní, Vysoká, Skelná, Slunečná a Jitřní.
Nejnovější články
Sparta vs. Jablonec: Zase ten Kuchta!
Krajští hasiči měli o prodlouženém víkendu napilno
Informační centrum v Harrachově se stěhuje do expozice Šindelka
Hrady a zámky se v květnu otvírají v rozšířeném režimu
Valdštejn v květnu ožije Májem i tradiční poutí
Nejčtenější články
04.05.: Krajští hasiči měli o prodlouženém víkendu napilno
03.05.: Informační centrum v Harrachově se stěhuje do expozice Šindelka
02.05.: Hrady a zámky se v květnu otvírají v rozšířeném režimu
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.