Dolce Caffe nabízí výbornou kávu i laskominy

18.07.2020 00:31:28 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou,Harrachov,Liberecký kraj,Vratislavice nad Nisou,Jablonecko

Dolce Caffe nabízí výbornou kávu i laskominy

Začít den s dobrou snídaní a v příjemném prostředí s milou obsluhou, dát si odpolední kávu s dobrým zákuskem nebo završit den se sklenkou vína a dobrou kávou. To vše můžete zažít na jednom místě, a to v nově otevřené kavárně a cukrárně Dolce Caffe v Rooseveltově ulici v Jablonci nad Nisou. Otevřeno má ve všední dny od 7 do 17 hodin, v sobotu a v neděli do 10 do 17 hodin.

„Kavárnu jsme otvírali v únoru, a aniž jsme ji stačili pořádně rozběhnout, museli jsme ji z nařízení vlády zavřít," řekl majitel Petr Trytko.

Další měsíce čekaly nově zrekonstruované prostory na své zákazníky. Ti poprvé ochutnali laskominy, které v kavárně a cukrárně připravuje Veronika Sajdlová, až v polovině května, kdy byl povolen prodej z výdejního okénka. „Začali jsme prodávat první zákusky, kávy s sebou, či si je naši klienti vychutnali na venkovní zahrádce, která je součástí naší kavárny," dodal Petr Trytko.

Kavárna s cukrárnou pojme cca 30 hostů a nabídka, ze které si mohou vybrat, je vskutku pestrá. „Od 7 do 10 hodin podáváme snídaně, a to slané i sladké. Zákaznici si mohou vybrat hemenex, míchaná vajíčka, omelety, palačinky či buchtičky se krémem. Dále máme domácí koláče a buchty, slané chlebíčky klasické, či ze žitného nebo celozrnného pečiva," uvedla Zuzana Lauová, která k objednávce přidá i milý úsměv.

Chlebíčky, koláčky, zákusky a dorty jsou v nabídce po celý den, stejně jako skvělá káva Nordbeans, či vína italské značky Borga. „Kromě lahodné kávy a vína máme také nealko nápoje a domácí limonády - okurkovou, pomerančovou, grepovou," doplnila nabídku servírka.

Kromě nápojů a dobrot v cukrárně vyrábí domácí italskou zmrzlinu, na které se pochutnávají i děti, které sem s rodiči přicházejí. „Každý den dělám devět druhý italské zmrzliny," zmínil druhy zmrzlin, které nejvíce chutnají, Petr Trytko, který je každé ráno   z čerstvých surovin připravuje.

Zákusky a dorty i chlebíčky si lze také objednat. „Děláme narozeninové, svatební, ale i různé dorty pro slavnostní příležitosti. Z nabídky si určitě vybere každý," věří Veronika Sajdlová. Ukázku dortu najdete v galerii u článku zde.

Prostory cukrárny jsou vhodné i pro pořádné narozeninové oslavy. „Uvnitř máme zhruba 20 míst a nově připravujeme dětský koutek, aby si maminky, které přijdou s ratolestmi, mohly kávu v klidu vychutnat, zatímco si budou děti hrát. Samozřejmě máme i venkovní zahrádku, která pojme zhruba 15 hostů," sdělil Petr Trytko, který všechny zve na posezení i dobré kávy, vínka, na zmrzlinu, či na dobrý zákusek.

https://www.facebook.com/dolcecaffe31/

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 33 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kraj vyhlašuje soutěž Památka roku Libereckého kraje za rok 2021
Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky
FK Jablonec sahal proti Lokomotivu Moskva po vítězství
Vznik česko-německého inovačního centra podpoří Liberecký kraj
Jablonecká dopravní se připravila na útok viru

Nejčtenější články

21.01.: Na Jablonecku se objevil vlk
22.01.: Od pondělí 24. ledna se změní trasa některých jabloneckých autobusů
23.01.: Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace