Dárek pro Honzíka již jablonecký primátor poslal

02.01.2021 16:48:29 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Dárek pro Honzíka již jablonecký primátor poslal

Dárek pro první miminko Jablonecka roku 2021 připravilo tradičně statutární město Jablonec nad Nisou. Kvůli protiepidemickým opatřením jej však tentokrát nemohl předat primátor města Jablonec nad Nisou Jiří Čeřovský osobně.

„Letos jsem musel dárky prvnímu miminku roku 2021 nechat na vrátnici jablonecké nemocnice. Protože se chlapeček narodil do doby stíhané pandemií, přeji jemu i jeho rodičům hlavně hodně zdraví," konstatoval primátor Čeřovský, který miminku předal prostřednictvím zdravotníků tradiční zlatý dukát a plyšového medvěda.

Padesát centimetrů velký a 3535 g vážící Honzík se narodil jako první dítě rodičům Zuzaně a Janovi ze Smržovky 1. ledna 2021 ve 3:56 hodin.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

První miminko v jablonecké nemocnici v roce 2021 je chlapeček Jan
První v Libereckém kraji 2021 se narodila v Jilemnici holčička Mariana
Prvním miminkem v jablonecké nemocnici v roce 2020 je Teodor

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT qwqw
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Doprava v Bedřichově opět kolabovala

Doprava v obci Bedřichov v sobotu 18. ledna dopoledne opět kolabovala. Na hodinu byl řidičům proto zakázán vjezd do obce. K tomuto rozhodnutí přispěla nejen vysoká návštěvnost horského střediska, ale také někteří motoristé, kteří nerespektovali dopravní značení ani pokyny směřující k regulaci dopravy. „Věříme, že se řidiči už poučili a ve vlastním zájmu se budou chovat ve zbytku víkendu ukázněněji," konstatovala policjení mluví Ivana Baláková.

Dočasné uzavření jabloneckého sběrného místa v Belgické ulici

Ve dnech 17. - 18. 1. 2025 bude z technických důvodů uzavřeno sběrné místo v Belgické ulici. Občané Jablonce mohou v těchto dnech využít ostatní sběrné dvory - například na Proseči nebo v Želivského ulici.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zemřel vynikající atletický trenér a funkcionář Vladimír Zelinka
Ve sbírce Krabice od bot dárci doručili 61 tisíc krabic plných radosti
Tanvaldské děti čeká tradiční karneval
S více jak třemi promile přejel v Desné do protisměru
Ples města Tanvaldu a gymnázia se koná 25. ledna

Nejčtenější články

20.01.: S více jak třemi promile přejel v Desné do protisměru
21.01.: Zemřel vynikající atletický trenér a funkcionář Vladimír Zelinka
19.01.: Na začátek tureckého soustředění remíza s Japonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace