Cizinec střílel v Jablonci plynovkou do vzduchu i na sebe

23.11.2012 11:57:36 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Cizinec střílel v Jablonci plynovkou do vzduchu i na sebe

Přímo na ulici několikrát 31letý cizinec vystřelil v úterý do vzduchu a poté podle svědků události muž pistoli obracel i k své hlavě. Naštěstí sobě, ani nikomu jinému neublížil. Policisté ho brzy vypátrali a muže obvinili z veřejného pohoršení.

„V úterý 20. listopadu v 23.40 se v ulici Saskova ozvaly výstřely z plynové pistole. Přivolaní policisté Obvodního oddělení Jablonec nad Nisou začali po pachateli pátrat a vzápětí ho i za pomoci policejního psa vypátrali," upřesnila tisková mluvčí Policie ČR v Jablonci Ludmila Knopová.

Podivné chování muže bylo podle policie pravděpodobně způsobeno požitým alkoholem, protože muž si po vystřízlivění na událost příliš nepamatuje. „Vzhledem k tomu, že muž čin spáchal na místě veřejnosti přístupném, dopustil se přestupku - veřejné pohoršení," dodala Ludmila Knopová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Ředitel Správy KRNAP Robin Böhnisch končí ve funkci

Ministr životního prostředí Igor Červený po vzájemné dohodě odvolal z funkce ředitele Správy Krkonošského národního parku Robina Böhnische. Správu KRNAP vedl Robin Böhnisch od ledna 2018. Do jejího čela nastoupil s ambicí propojovat odbornou ochranu přírody s otevřenou komunikací směrem k obcím, partnerům i veřejnosti. Během svého působení organizaci směřoval k moderní, odborně silné a datově podložené instituci. Podílel se na přípravě i prosazení klíčových strategických dokumentů. Více podrobbností na Našem Pojizeří

Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy

Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zraněného řidiče v Jablonci vyprošťovali hasiči
Rekonstrukce inženýrských sítí omezí dopravu v centru Jablonce
V Jablonci nad Nisou shořela kůlna
MP Jablonec: Rychlá jízda, řidiči bez řidičáků a opuštěný pes
Moldavská delegace navštívila Liberecký kraj

Nejčtenější články

12.03.: V Jablonci nad Nisou shořela kůlna
11.03.: Vzácného kakadu zachránili jablonečtí hasiči
10.03.: Šenýr Bijoux představil korunku Rising Star pro Miss 2026

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace