České vánoce v Palace Plus navštívilo 1600 lidí

12.12.2018 18:28:11 | Autor: Pavel Kopáček | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

České vánoce v Palace Plus navštívilo 1600 lidí

Svaz výrobců skla a bižuterie ve spolupráci s Palace Plus uspořádal ve dnech 7.až 9. prosince další ročník akce České vánoce. Pořadatelé připravili osm kreativních dílen pro děti i dospělé s vánoční tématikou. Projekt byl podpořen z Dotačního fondu Libereckého kraje.

Bižuterní centrum Palace Plus zažilo největší nápor zájemců ve své historii, branami prošlo přes 1600 návštěvníků a všechna pracoviště byla neustále obležena. Všichni předvádějící i pracovnice centra odvedli skvělý kus práce. Obdiv patří i studentkám i paní mistrové ze Střední odborné školy řemesel a služeb v Jablonci nad Nisou, kteří předváděli foukání a malování vánočních ozdob. Vedle spokojenosti návštěvníků měla akce velký propagační význam pro obor vánočních ozdob i bižuterie.

Ve stejném termínu prezentoval projekt České vánoce 2018 druhý prezentační tým svazu na adventních trzích ve Strakonicích. Opět s velkým úspěchem, který lze nazvat senzací. Sálem knihovny na Hradě ve Strakonicích prošlo více než 2500 návštěvníků a plno bylo od začátku do konce akce.

Projekt České vánoce se úspěšně rozvíjí a jsme potěšeni zájmem o tradiční obor sklářství, který má v Jablonci nad Nisou nejen tradici, ale i zajímavou současnost.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Koncert Harlej v Bozkově přeložen na jaro 2022

Koncert kapely Harlej, který měl v bozkovské sokolovně proběhnout 27. listopadu od 20 hodin, byl přeložen na 16. dubna 2022. Předkapelou měla být kapela Loco Loco. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na jarní termín.

Komise vybrala firmu, která postaví nový domov pro postižené v Nové Vsi

Radní Libereckého kraje schválili výběr firmy, která postaví nové domácnosti pro osoby se zdravotním postižením v Nové Vsi u Chrastavy. Jejich provozovatelem je krajská příspěvková organizace APOSS Liberec. Ze sedmi nabídek přihlášených do veřejné zakázky byla hodnotící komisí vybrána nabídka společnosti CL-EVANS Česká Lípa, která byla ekonomicky nejvýhodnější. „Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky byla ekonomická výhodnost nabídek, tedy nejnižší nabídková cena. Tu nabídla společnost CL-EVANS," potvrdil Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec našel reálnější a úspornější řešení terminálu
Plné kapsy šutrů nabídly famózní herecké výkony
Prosincový program ve Vikýři
Eva Samková zahájila vítězně Světový pohár ve snowboardcrossu
Nejlepším místem pro život je Zlínský kraj. Liberecký kraj je osmý

Nejčtenější články

26.11.: Nemocnice v kraji kvůli covidu odkládají plánované operace
26.11.: V Palackého ulici je nutná zvýšená opatrnost
26.11.: Za tenhle bod zaslouží Jablonec uznání

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace