Červnové kulturní a společenské akce ve Smržovce
12.06.2022 09:19:13 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Smržovka

Přinášíme přehled informací o smržovských kulturních a společenských akcích, tentokrát na červen.
středa 1. 6. - sobota 11. 6.
Z nepřeberné pokladnice smeťáků a starých erbovníků v šíré české krajině
Výstava grafiky, obrazů a výtvarných objektů Jiřího Mejdy Mejstříka a Milana Myslivečka ve výstavní síni Zámečku.
středa 1. 6.
Procvičme si své mozkové závity
Od 10 hodin v Zámečku.
středa 8. 6.
Procvičme si své mozkové závity
Od 10 hodin v Zámečku.
pátek 10. 6. - sobota 11. 6.
Testovací dny na pumptracku Smržovka
V pátek od 14 hodin do 19 hodin, v sobotu od 9 do 19 hodin. Proofy Bike Shop s podporou města Smržovka pořádá dva dny plné bikování a zábavy. Uvidíte biketrialovou show Jana Sladkého, testování kol, závody na pumptracku. Pro účastníky akce je dále připraven workshop jízdy na kole, cyklistické atrakce pro děti i dospělé a samozřejmě nebude chybět ani občerstvení.
pátek 10. 6.
Ach, ta něha našich dam!
Od 19 hodin v sále Parkhotelu. Premiéra divadelní hry v podání ochotnického souboru SMRŽ Smržovka.
Noc kostelů
Od 19 do 22 hodin v kostele sv. Archanděla Michaela.
Program:
19.15-19.30: Nechte zvon znít - rozezní se zvon našeho kostela sv. Archanděla Michaela
19.30: Vítejte v našem kostele - přivítání návštěvníků
20 hodin: Koncert komorního kvarteta Classicis. V rámci koncertu zazní skladby M. Hyblera, J. S. Bacha, W. Williamse, G. F. Händla, G. Sammartiniho, A. Corelliho, T. Giordaniho, A. Vivaldiho, P. Tomeše.
20.45-22 hodin: Seznámení s historií a současností obnovy kostela - Ing. Karel Koňařík. Ztišení a přímluvy za blízké, vytvoření kříže ze svíček - vzkazy do nebe
sobota 11. 6.
Dangar Six Fest Open Air
Od 15 hodin u Parkhotelu.
Pondělí 13. 6.
Slavnostní vítání nových občánků
Od 16 hodin v obřadní síni Zámečku.
Středa 15. 6.
Veřejné zasedání ZM
Od 16 hodin v zasedací místnosti městského úřadu.
pondělí 20. 6.
Dílna s Květou
Od 15 do 17 hodin v knihovně. Setkání určené pro širokou veřejnost bez omezení věku. Tentokrát si vyrobíme náramek z korálků.
pondělí 21. 6. - pátek 24. 6.
Školní olympiáda
Pro bližší informace, prosím, sledujte webové stránky.
sobota 25. 6.
Silvestr 2022 a půl
Od 19.30 hodin na rozhraní ulic Občanská a Vřesová. V létě? A proč ne, svět se zbláznil... Chybět nebude vánoční stromeček, cukroví, svařák, buřty na ohni a další. Celý večer bude hrát country skupina S Nástroji. Ve 22.22 hodin vypukne velkolepý ohňostroj. Rozhodně je na co se těšit!
pondělí 27. 6.
Důchodový dýchánek
Od 14 hodin v Zámečku.
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Jablonec uzavře strategii MA21
Statutární město Jablonec nad Nisou podepíše Deklaraci k podpoře udržitelného rozvoje prostřednictvím místní Agendy 21. V procesu byl postupně schválený odpovědný politik, kterým je náměstkyně pro životní prostředí a strategii Lenka Opočenská, koordinátor, skupiny, nyní následuje deklarace. Postup při zavádění MA21 jako metody kvality je striktně definovaný kritérii a ukazateli schválenými pracovní skupinou MA21 při Radě vlády pro udržitelný rozvoj v dokumentu Kritéria MA21 a Pravidla hodnocení. „Během termínu realizace se zavazujeme dosáhnout úrovně kategorie D, a to dle předpokladu do září 2023, a následně kategorie C. Za tuto dobu musíme splnit 11 kritérií," vysvětlila náměstkyně Opočenská.
Od 3. dubna budou pokračovat práce na silnici z Výpřeže do Světlé
Od 3. dubna 2023 budou po zimní pauze pokračovat stavební práce na silnici vedoucí z Výpřeže do Světlé pod Ještědem. Rekonstrukce úseku bude pokračovat s částečným omezením provozu, a to až do 30. června letošního roku. Na místě nebudou primárně řídit dopravu semafory, ale řidiči se budou orientovat zejména díky svislému dopravnímu značení. Světelné signalizační zařízení použijí stavaři pouze výjimečně v místě některých zatáček, a to po ukončení prací ve dne. Poslední fází bude pokládání asfaltu, vytváření krajnic a dopravního značení, a to od 1. do 16. července letošního roku. V té době bude silnice zcela uzavřena.
Nejnovější články
Botanická zahrada pomůže studentům Technické univerzity v praxi
Velikonoční jarmark na Bělišti se koná od 31. března do 2. dubna
V Železném Brodě se srazila dvě auta
Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
Primátor Vele předal městskou medaili lyžaři Pavlu Linkovi
Nejčtenější články
27.03.: Kvůli spadlému stromu byla uzavřena silnice ze Smržovky do Tanvaldu
28.03.: Vandalové zničili kamenný pomník u rozhledny Štěpánka
28.03.: V Železném Brodě se srazila dvě auta
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS fake watches uk
fake watches
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.