Cenný kov přivezl Radek Musil z Mistrovství UNITOP v orientačním běhu
13.09.2020 10:02:26 | Autor: Lucie Hložková | Rubrika: Krimi | Obce: Liberecký kraj
Ve dnech 9. a 10. září 2020 se v Českých Budějovicích uskutečnilo Mistrovství UNITOP ČR, Přebor HZS ČR, PČR a MV v orientačním běhu. Své zastoupení měl v závodě také Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Radek Musil, velitel čety ze stanice Liberec, se zúčastnil ve středu nejdříve závodu jednotlivců a v kategorii H1 muži HZS do 40 let vybojoval 5. místo. Ve čtvrtek byl na pořadu závod štafet, kde s dalšími hasiči obsadil třetí místo.
Za HZS se zúčastnila štafeta ve složení Radek Musil (HZS Libereckého kraje), Marcel Michálek (HZS Královehradeckého kraje) a Jaromír Lebeda (Liberecký kraj). První úsek rozbíhal Radek Musil, který předával štafetový kolík kolegovi Marcelu Michálkovi na krásném prvním místě. Marcel Michálek následně po svém úseku předával na druhém místě, na závěrečnou etapu, Jaromíru Lebedovi, který štafetový závod zakončil na konečném třetím místě. Štafeta HZS si tak odvezla z Českých Budějovic zaslouženou bronzovou medaili.
Mistrovství v orientačním běhu byl otevřený závod pro všechny příslušníky a zaměstnance složek integrovaného záchranného systému a členy UNITOP ČR.
Související články
Hasič Radek Musil veze z Číny zlato
Liberečtí hasiči nejlepší ve čtyřčlenném raftu na divoké vodě
Liberecký hasič Radek Musil má medaili z půlmaratonu v San Diegu
Liberecký hasič Radek Musil doběhl šestý na půlmaratonu v Los Angeles
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji
Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Máte už nakoupená semínka a připravené truhlíky? Pokud ne, v sobotu 21. března 2026 máte ideální příležitost to napravit. Pěnčínské jarní slavnosti navazují na úspěšné podzimní slavnosti a letos sázejí na zahradnické téma. Pořadatelé nezapomněli ani na oblíbenou kulinářskou soutěž. Slavnosti doplní i další významná událost - oslavy 140 let místní základní školy. Více podrobností
Nejnovější články
Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení
Malé derby pro Jablonec
Vlivem mikrospánku skončil v Loučné s autem na střeše
U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 krajských osobností
Remíza Jablonce v reprepauze
Nejčtenější články
29.03.: Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce
31.03.: Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení
30.03.: U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 krajských osobností
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.