Být ženou nad padesát je výhoda

10.01.2022 08:42:57 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Být ženou nad padesát je výhoda

Že se Vám to nezdá? Pokud jste zvědaví, proč je tomu tak, přijďte do jablonecké Educy a zapojte se do projektu e- Advantage. Už název projektu Advantage znamená výhoda. Tento mezinárodní projekt věří, že ženy ve věku 50+ mají dostatek životních a pracovních zkušeností, které mohou předávat dál formou mentorování. Projekt Vám nabízí možnost naučit se mentorovat v oblasti, která vám je blízká. Nebo se rozvinout v jiných oblastech, ve kterých můžete být mentorovaná.

„V rámci projektu byl vytvořen kurz mentoringu, který můžete absolvovat v Educe - vzdělávacím centru už v lednu, " řekla projektová manažerka a ředitelka Eva Kořánová. „Projekt je primárně určen pro ženy 50+, ale protože chceme kurz zpřístupnit co největšímu počtu žen, hlásit se můžou i zájemkyně ve věku 45+."

„Naučíme Vás rozvíjet dovednosti, které můžete použít pro zlepšení svého profesního ale i osobního života. Nevyžadujeme žádné předchozí dovednosti ani kvalifikace" dodala projektová manažerka. Kombinace osobních setkání a e-learningu vás naučí, co je nutné k efektivnímu mentorování ostatních lidí a jak nejlépe využít své nové dovednosti jako mentor. „Naučíte se umění aktivně poslouchat, účinně se ptát, zjemnit svá slova, tančit kolem myšlenky ale i umění sebereflexe a další ... Je toho opravdu mnoho. Kromě toho rozšíříte svoje pracovní i osobní kontakty a najdete nová přátelství," vysvětlila Eva Kořánová.

Mentorování je více než jen moderní slovo, které znamená podporu někoho jiného. Je to ve skutečnosti neuvěřitelně bohatá a obohacující zkušenost - obousměrný proces, který přináší výhody jak mentorovi, tak mentorovanému, co je v obchodním prostředí velmi zřídkavá zkušenost. Je to také prodejní dovednost, která může vést k placené práci nebo zlepšit vyhlídky na lepší zaměstnání.

Pokud jste ženy a je vám 45 nebo víc, máte možnost se přihlásit na kurzy mentorování už 21. 1. a 29. 1. 2021 nebo na některý z dalších termínů. Víc informací o kurzu a o projektu najdete na https://www.educa-jbc.cz/seminare-a-dalsi-kurzy/mentoring. Můžete obrátit přímo i na manažerku projektu Evu Kořánová na e-mailu info@educa-jbc.cz. Místa v kurzu jsou limitována, tak neváhejte.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kraj vyhlašuje soutěž Památka roku Libereckého kraje za rok 2021
Horská služba resucitovala lyžaře na běžecké trati u Štěpánky
FK Jablonec sahal proti Lokomotivu Moskva po vítězství
Vznik česko-německého inovačního centra podpoří Liberecký kraj
Jablonecká dopravní se připravila na útok viru

Nejčtenější články

21.01.: Na Jablonecku se objevil vlk
22.01.: Od pondělí 24. ledna se změní trasa některých jabloneckých autobusů
22.01.: Zákaz řízení neodradil řidiče od zběsilé jízdy po Jablonecku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace